Promocyjne pakiety dla wytrwałych

Promocyjne pakiety dla wytrwałych

Atrakcyjność banku mierzymy rankingami i porównywarkami, w których z łatwością podejrzymy oprocentowanie lokaty czy warunki kredytowe. Stali klienci banków liczą jednak na więcej udogodnień niż na pojedyncze promocje w rachunkach związanych z oszczędzaniem czy kredytowaniem. Rozbudowanym programem zniżek i bonusów mogą pochwalić się nieliczne oddziały bankowe. Zalicza się do nich Getin Bank, ze swoim Pakietem Korzyści.

Promocje na produkty sieciowe

Rozdrobnione korzyści dla stałych klientów pozwalają na czerpanie profitów z dowolnego rachunku. Możliwości „Pakietów” nie ograniczają się tylko do zniżek w opłatach lub dodatkowych profitów z oszczędzania na rachunkach bankowych. Słowo „korzyści” okazuje się jedynym, poza stałymi, oddanymi klientami, spoiwem łączącym pakiety promocji i zniżek z różnych banków. W jednym banku udogodnienia są wyraźnie internetowe, koncentrujące się na tańszych oprogramowaniach pod sklepy internetowe, darmowe domeny, hosting. Na tym nie koniec, w pakiecie czeka zniżka na reklamę czy zakup najnowszego Microsoft Office.

Co bank to inne promocje

O jako takich analogiach ciężko tu mówić – pakietowe oferty banków koncentrują się na innych aspektach. W Getin Banku mamy zniżki na rachunki domowe, zwroty do rat kredytu i konto oszczędnościowe o 1 procent wyższe. Inne placówki koncentrują się na profitach od wydatków, przeważnie spożywczych (supermarkety), ale i związanych z mobilnością (tańsza benzyna) czy stołowaniem (restauracje i bary). Na zwrotach klient może odzyskać nawet 5 % wydatków, oczywiście jeśli zapłaci za usługę kartą płatniczą. I będzie to robił regularnie.

Innowacje wpisane są w kulturę konsumpcji, a więc klienta nastawionego na wydawanie i płacenie za nie kartą. Spełnienie wymogów poszczególnych banków (posiadanie ROR, dochody miesięczne powyżej określonej granicy, aktywne wydatkowanie) stawia klientów w sytuacji „wydasz, zapłacisz kartą kredytową, to dostaniesz zwroty”. Promocje należą się nie tyle wieloletnim orędownikom jednej firmy, co regularnie korzystającym z usług danego banku. Wielość promocji w zakresie kart kredytowych jest poniekąd wyznacznikiem sytuacji w branży. Procentowe naliczanie – tzw. cashbacki – od płacenia kartą stanowią istotny element rozbudowanych ofert promocyjnych.

Previous 900 USD za uncję palladu - raport surowcowy
Next Czym charakteryzują się zusomaty?

Może to Ci się spodoba

Ubezpieczenia 0 Comments

System ubezpieczeń społecznych czekają poważne wyzwania demograficzne

System powszechnych ubezpieczeń społecznych, którym administruje ZUS, obejmuje ponad 20 mln Polaków. Składki na ubezpieczenia społeczne pobierane są od 14,5 mln, a miesięcznie ZUS wypłaca emerytury i renty dla ponad 7 mln

Finanse osobiste 0 Comments

50 rat 0% – hit czy kit?

W styczniu sklepy stawiają na super promocje, by napędzić sprzedaż. Sztandarowym rozwiązaniem jest rozłożenie zakupu na długie i nieoprocentowane raty, najlepiej „50 rat zero procent” Czy zakup na taki kredyt

Domowe finanse 0 Comments

Czym są szybkie pożyczki?

Wiele słyszy się na temat szybkich pożyczek. Dookoła nas znajduje się mnóstwo ogłoszeń, ulotek i billboardów, oferujących takie usługi. Czym naprawdę są szybkie pożyczki i czym różnią się od kredytów

1 Comment

  1. zbigniew
    Wrzesień 16, 15:51 Reply
    Atrakcyjność banku mierzymy rankingami i porównywarkami, w których z łatwością podejrzymy oprocentowanie lokaty czy warunki kredytowe. Warto wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Zostaw odpowiedź