Budżetowy smartfon do 500 zł? Sprawdź, jaki wybrać

Budżetowy smartfon do 500 zł? Sprawdź, jaki wybrać

Smartfon do 500 zł może być doskonałym rozwiązaniem dla osób, które na sprzęty elektroniczne nie lubią wydawać fortuny. To budżetowa propozycja, która spełni wymagania wielu użytkowników, korzystających z telefonu w podstawowym zakresie. Wystarczy tylko wiedzieć, po jaki model sięgnąć, by za niewielkie pieniądze otrzymać naprawdę wydajne urządzenie. Niska cena nie musi bowiem oznaczać wątpliwej jakości i wysokiej awaryjności. Najważniejsze, to postawić na zaufaną markę, której twórcy rozumieją potrzeby klientów.

Jaki smartfon do 500 zł kupić?

Na polskim rynku jest coraz mniej urządzeń, które można kupić w niskich cenach. Producenci często zdają się zapominać o klientach niepotrzebujących drogich sprzętów za potężne pieniądze. Na szczęście jednak wciąż zdarzają się perełki, na które warto się zdecydować. Jedną z propozycji wartych uwagi jest smartfon ZTE Blade A31, który chiński producent udostępnia w dwóch wersjach:

To jedne z najtańszych urządzeń na rynku, które jednocześnie zaskakują swoją wydajnością i bezproblemową pracą. Świetnie sprawdzą się w rękach osób potrzebujących niedrogiego sprzętu, działającego bez zarzutu w każdych warunkach. Smartfony te – w obu wariantach – kosztują mniej niż 500 zł, a oferują wszystko, co jest niezbędne do codziennego użytkowania. Zostały wyposażone w wydajne baterie oraz wygodne ekrany dotykowe. Wyglądają nowocześnie i mają po dwa aparaty. Dysponują nawet nowoczesną nawigacją GPS oraz nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu łączności.

ZTE zadbał o to, by jego budżetowe opcje wyglądały elegancko i profesjonalnie. Do ich stworzenia użyto materiałów wysokiej klasy, a charakteryzuje je stonowany, uniwersalny kolor. Są trwałe i możesz rozszerzyć ich pojemność za pomocą dodatkowych kart pamięci. Dzięki temu wszystkiemu sprawdzą się zarówno w domu, jak i w pracy czy szkole.

Czy opłaca się kupić smartfon do 500 zł?

Wielu osobom wydaje się, że smartfon do 500 zł nie może spełniać swoich zadań w satysfakcjonujący sposób. W dobie super-wydajnych urządzeń za kilka tysięcy złotych, wersje budżetowe pojawiają się w ofertach producentów coraz rzadziej. Są jednak bardzo potrzebne i warte swoich cen. Wszystko dlatego, że idealnie sprawdzają się w przypadku osób, które wobec smartfona nie mają wygórowanych oczekiwań. Nie brak użytkowników, którzy korzystają z telefonu sporadycznie lub do zwykłych zadań, niezwiązanych z obsługą ciężkich aplikacji czy wymagających gier.

W takich przypadkach smartfon do 500 zł będzie idealny. Bez problemu wykona wszystkie podstawowe zadania, które przed nim postawisz. Jego bateria wystarczy na długo i zrobisz nim dobrej jakości zdjęcie. Włączysz na nim ulubiony serial i obsłużysz najpopularniejsze aplikacje dzięki dużemu ekranowi. Jednocześnie jednak nie przepłacisz i nie wydasz fortuny na najnowocześniejsze rozwiązania, których potencjału i tak nie miałeś zamiaru wykorzystywać.

Budżetowe smartfony do 500 zł to także idealna propozycja dla ludzi potrzebujących drugiego telefonu. Sprawdzą się np. w roli Twojego urządzenia służbowego, które wykorzystywać będziesz tylko do kontaktu z klientami. Zwykle sprzęty te nie są intensywnie eksploatowane, a często służą wyłącznie do dzwonienia i wysyłania maili. To jedna z wielu sytuacji, w których budżetowy sprzęt od ZTE okaże się niezastąpiony.

Previous JAK UZYSKAĆ WYŻSZY LIMIT KREDYTOWY DLA FIRM?
Next Wakacje kredytowe - czy to się opłaca?

Może to Ci się spodoba

Mała firma 1Comments

Kiedy dochodzi do transferu zatrudnionych?

Codziennie otwiera się przynajmniej kilkanaście firm i tyle samo zamyka. Kłopoty finansowe docierają nawet do największych przedsiębiorców. Muszą szukać oszczędności i ratują się przed bankructwem w każdy możliwy sposób. Czy

Mniej niż 20 proc. mikro- i małych firm w sektorze handlu i usług akceptuje płatności kartami

Tylko co piąty przedsiębiorca akceptuje karty płatnicze – wynika z doświadczeń Banku Pekao SA. Główną barierą jest obawa o wysokie koszty, jednak inwestycja w terminal płatniczy może się szybko zwrócić. Detaliści akceptujący płatności

Mała firma 0 Comments

Kto ma obowiązek stosowania kas fiskalnych?

Aktualizacja prawa w obszarze obowiązku użytkowania urządzeń fiskalnych przez firmy wskazała nowy limit dochodu, który należy uzyskać, by być zwolnionym z powinności zakupu narzędzia fiskalnego. Poprzednie lata miały granicę do

Rynek usług logistycznych dynamicznie rośnie

Dzięki rosnącemu segmentowi handlu w sieci dynamicznie rozwijają się usługi transportowe. Coraz większe wymagania e-commerce’owych klientów, np. w zakresie szybkości dostaw i magazynowania, powodują, że firmy logistyczne muszą dostosowywać swoją działalność i inwestować w technologie.

Mała firma 0 Comments

Czy podwładny może porzucić pracę?

Zgodnie z prawem zatrudniony w ramach umowy o pracę, który nie ma ochoty kontynuować współpracy, powinien złożyć wypowiedzenie i odczekać ustalony czas. Bywają jednak przypadki, w których pracownik porzuca swój

Na koniec roku rynek usług w chmurze może być wart 600 mln zł

Rozwiązania chmurowe to najszybciej rosnący segment rynku informatycznego w Polsce. Coroczny wzrost na poziomie ok. 20 proc. powoduje, że na koniec tego roku wartość rynku może sięgnąć 600 mln zł –

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź