Dofinansowanie reklam przedsiębiorstwa poza Polską

Dofinansowanie reklam przedsiębiorstwa poza Polską

Wiele dobrze prosperujących przedsiębiorstw próbuje swoich sił również za granicą. Początki są zwykle bardzo trudne, jednak z czasem udaje się zdobyć międzynarodowych kontrahentów i umocnić pozycję w branży. Aby pokazać się poza Polską warto zainwestować w reklamę. Z pomocą finansową przychodzi Unia Europejska. Jak skorzystać z dotacji na promocję firmy za granicą? Komu przysługuje i dlaczego?

Globalny kryzys gospodarczy i ekonomiczny to czas, kiedy każdy boi się o swoje interesy. Nikt nie dokonuje pochopnych decyzji, nie inwestuje ostatnich pieniędzy. W całą aktualną sytuacje wpasowała się świetnie UE, która stara się poprawiać warunki materialne przedsiębiorców oraz promować ich w całej Europie.

Nowy program rozwojowy dla firm zakłada współfinansowanie reklam oraz promocji przedsiębiorstwa poza granicami kraju, w którym znajduje się siedziba. Chodzi zatem o przedstawienie zakresu usług i towarów proponowanych klientom. Działanie takie ma pobudzić relacje między państwami członkowskimi oraz zapewnić obieg różnorakich produktów.

Aby uzyskać wsparcie finansowe należy przedstawić projekt, który musi spełniać wszystkie wytyczne regulaminu. Na najbardziej kreatywnych czeka nawet 50 tys. zł. Jednak średnia dotacja powinna się utrzymywać na poziomie 10 tys. zł. Oczywiście musi zostać przeznaczona na cele promocyjne, tzn. produkcja ulotek, plakatów, wynajmowanie powierzchni reklamowych, prezentacja firmy na targach branżowych oraz spotkaniach zawodowych.

 

 

Justyna Błahut
www.gazetafinansowa.net

Previous Wszystko o przelewach bankowych
Next Działanie Centralnego Rejestru Ubezpieczonych

Może to Ci się spodoba

Dotacje 0 Comments

Jakie wsparcie finansowe dla międzynarodowych przedsiębiorstw?

Obecnie na terenie Polski otwiera się dużo firm, które chcą oferować swoje usługi za granicą. Zwykle jest to rynek europejski, który daje całą listę możliwości rozwoju i nadziei na szybki

Dotacje 0 Comments

Jak otrzymać dotację za energooszczędność?

Ekologiczne życie cieszy się coraz większą popularnością, a bycie “eko” bardzo modne. Nie tylko prywatne osoby chcą dbać o środowisko. Z roku na rok otwiera się coraz więcej zakładów, które

Dotacje 0 Comments

W czym tkwi sekret dobrego projektu?

Tworzenie projektu dotacyjnego to nie lata zadanie. Wymaga wiele wiedzy i znajomości procedur oraz tematyki pracy. Aby projekt był wykonany profesjonalnie trzeba dopełnić kilku istotnych obowiązków. O jakie obowiązki chodzi?

Dotacje 0 Comments

Dofinansowywanie inwestycji samorządowych

Aby samorządy otrzymały dotację najpierw muszą posiadać cele i plany inwestycyjne dla określonego regionu. Konieczne jest przedstawienie symulacji oraz przyszłościowej wizji dla danego miejsca. Jeśli pomysł okaże się atrakcyjny i

Dotacje 0 Comments

Jak ocenia się wnioski dotacyjne?

Każdy, kto miał okazję wypełniać i składać wniosek dotacyjny wie, ile stresu to wymaga. Jednakże poświęcenie to może zostać wynagrodzone intensywnym przypływem gotówki. Jak spojrzeć na wnioski z drugiej strony?

Dotacje 1Comments

Jak napisać wniosek o dotację?

Dobry wniosek dotacyjny to gwarancja sukcesu i pewność, że oczekiwane pieniądze wpłyną na konto. W czym tkwi sekret atrakcyjnego wniosku? Przed napisaniem wniosku o dotację należy zastanowić się gdzie znajduje

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź