World of Warcraft: Suramar – Przewodnik

World of Warcraft: Suramar – Przewodnik

Po osiągnięciu 110 punktów automatycznie otrzymasz zadanie o nazwie Odkrycie Khadgara (porozmawiaj z Khadgarem w Dalaranie). Quest ten jest pierwszym questem, w którym musisz wejść do Suramaru w prawidłowy sposób, aby “aktywować” całą linię questową.

Twoim zadaniem jest użycie teleportu do Suramar, aby dostać się do Suramar i pomóc Thalyssrze. Po

Twoim zadaniem jest teraz… odzyskanie miasta Suramar poprzez odnalezienie Thalyssry i wprowadzenie jej do jaskini (Shal’Aran).

Miasto Suramar: Wycofaj sojuszników

Zadanie to koncentruje się na questach w Suramar. Jest ono podzielone na dwie części: główną linię questową oraz questy poboczne.

Główna linia zadań składa się z 11 rozdziałów. Pierwsze siedem rozdziałów musi zostać ukończonych przed odblokowaniem ósmego. Aby odblokować ósmy rozdział, musisz mieć honorową reputację u Nightfallena. Aby odblokować pozostałe rozdziały, musisz osiągnąć poziom revered/exalted. Przewiń w dół, aby zobaczyć mój poradnik.

Aby przetrwać, zbuduj bazę (Ancient Mana i Leylines, Teleporty).

Suramar to przede wszystkim Ancient Mana, którą Nightfallen się żywią. W przeciwnym razie stają się oni zwiędłymi stworzeniami. Twoi sojusznicy to w większości wyrzutki, więc nie mają jej zbyt wiele. Starożytną Manę możesz znaleźć w całym Suramarze. Przydają się one do wielu zadań, takich jak bying, questing, a przede wszystkim jako scenariusz do szkolenia zwiędłych. Dzięki temu otrzymasz o wiele więcej, niż naprawdę potrzebujesz. Dostępne są również teleporty, które można aktywować z Shal’Aran.

Shal’Aran (Jaskinia) składa się z Leylines, które do niej wchodzą. Linie te są rodzajem rurociągów, które pochodzą z różnych miejsc w Suramar. Musisz je aktywować, aby ludzie, których rekrutujesz do Shal’Aran, byli odpowiednio odżywieni.

Przewiń w dół, aby zobaczyć mój poradnik dotyczący Pradawnej Many, Lini i Teleportów.

Stwórz armię “uschniętych”

Po ukończeniu tego zadania odblokujesz scenariusz, który może zostać użyty do stworzenia World Quest. Scenariusz ten dotyczy szkolenia zwiędłych zwierząt do wojny. Będziesz musiał wejść do ruin z pewną ilością zwięrząt i walczyć z mobami. Nagroda jest wielka i może zawierać Artifact power, Nightfallen rep, sprzęt, zabawki i przedmioty użyte w scenariuszu, aby uczynić go trudniejszym następnym razem. Przewiń w dół, aby zobaczyć mój poradnik na temat “Budowania armii”.

Musisz mieć ukończone osiągnięcie “Nightfallen but not Forgotten”, aby móc wykonywać zadania światowe w Suramar. Osiągnięcie to wymaga ukończenia pierwszych questów w linii questowej Suramar, w których zrekrutowanych zostanie 6 Nightfallen ppl.

Po tym jak przejmiesz jaskinię Shal’Aran, zaprzyjaźnisz się z Nightfallen.

Leylines (Leyline Bling Achievement)

Łuk został zbudowany, aby podłączyć się do magicznych linii pod Suramar. Nocarz nauczył ich utrzymywać się dzięki Nocarzowi, więc stare obiekty nie były już potrzebne.

Linie magiczne prowadzą do Jaskini Shal’Aran, która jest twoją twierdzą w Suramar. Twoim zadaniem jest odnalezienie źródła tych linii i aktywowanie ich, aby rekruci mogli z nich korzystać.

Tapping the Leylines to pierwsze zadanie, które rozpoczyna przygodę z leylinami. Zadanie to jest dostępne po odkryciu Shal’Aran, ukończeniu questów o nazwie Oculeth’s Workshop oraz Thalyssra.

Sprawdź: Leyline feed

Za ukończenie pierwszego zadania leyline otrzymasz Arcanistę Valtorisa. Ten NPC to Nightfallen NPC, którego musisz karmić 50 Starożytną Maną (codziennie), aby zyskać 75 reputacji oraz dobry buff.

Każda linia przewodnia wymaga zadania, które musisz wykonać przy użyciu “filarów” linii przewodniej oraz pewnej ilości Pradawnej Many.

Po aktywowaniu Lini udaj się do Shal’Aran, a zobaczysz, że Arcanist Valtoris oferuje Ci zadanie. Zostaniesz nagrodzony buffem Ancient Mana Scavenging, który pozwala Ci na łupienie dodatkowych form Pradawnej Many ze stworzeń. Bufor ten będzie się zwiększał wraz z aktywacją kolejnych leylin. Ten buff może być używany codziennie, jeśli Valtoris ma słaby głód.

Teleporty – Aktywacja portalów

Jaskinia, w której się obecnie znajdujesz, nazywa się Shal’Aran. Składa się ona z teleportów, które przenoszą Cię do różnych miejsc w Suramar. Są one nieaktywne, więc Twoim celem jest ich aktywacja.

Po odkryciu Shal’Aran otrzymasz zadanie o nazwie Oculeth’s Workshop. Pozwoli Ci ono zwerbować głównego telemancera Oculetha, co umożliwi Ci aktywację pierwszego teleportu tuż nad Shal’Aran i odblokuje możliwość aktywowania innych portali.

Po prostu zaoferuj 100 Pradawnej Many, aby aktywować portal. Dzięki temu Telemancy Beacon zostanie napełniony starożytną maną.

Za aktywowanie wszystkich teleporterów otrzymasz osiągnięcie “Teraz myślisz portalami”.

Pradawna Mana (ancient mana)

Ten przedmiot jest dostępny tylko w Suramar. Nightfallen jedzą ją, aby mieć energię i żyć. Jeśli nie będą jeść Pradawnej Many, staną się rodzajem bestii zwanej zwiędłą.

W Suramar znajduje się wiele węzłów Starożytnej Many. W zależności od źródła, otrzymasz różne ilości Pradawnej Many.

Wszystkie mobki w Suramar mają szansę upuścić Ancient Mana Nodes w ilości 1-2 na mobka.

Wydobycie rud również może przynieść nagrodę w postaci Ancient Mana (około sześciu na raz).

Miasto Suramar jest domem dla małych skrzyń. Zazwyczaj znajdują się one na szczytach budynków. Za pomocą harpuna Stormheim możesz wspiąć się na każdy budynek. Powinieneś celować w punkty Grapple. Skrzynie nagradzają Artifact Power, Ancient Mana oraz Order Resources.

Rzadkie stwory mogą również upuszczać kryształy Pradawnej Many, za które otrzymasz 75 sztuk Pradawnej Many.

Zaczynasz z umiejętnością noszenia 300 Ancient Mana. Aby mieć więcej, musisz ukończyć pewne zadania lub znaleźć przedmioty w Suramar.

Gdy już zdobędziesz Honor Nightfallen, możesz kupić mapę skarbów Suramar. Odkryjesz więcej, niż sobie wyobrażałeś, gdy udasz się do miasta Suramar, aby zbierać starożytną manę.

Previous Masz kilka pożyczek-chwilówek? Sprawdź jak wyjść z długów?
Next Ślubne dekoracje ze sztucznych kwiatów

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Podatek od sprzedaży detalicznej wchodzi w życie

Od dzisiaj wchodzi w życie podatek od sprzedaży detalicznej. Podstawę opodatkowania stanowić będzie osiągnięta w danym miesiącu nadwyżka przychodu ze sprzedaży detalicznej ponad kwotę 17 mln zł. Podatek będzie musiało płacić ok.

Wiadomości 0 Comments

Jak radzić sobie z konfliktami pracowniczymi?

Kłótnie i waśnie są normalnym procesem, który zachodzi w większych grupach społecznych. Odmienny punkt widzenia, inne doświadczenia i predyspozycje zatrudnieni, że pracownicy wypowiadają różne opinie na omawiane sprawy. Aczkolwiek na

Wiadomości 0 Comments

Rynek nieruchomości magazynowych w bardzo dobrej kondycji

Popyt na centra logistyczne i magazynowe w Polsce jest nadal bardzo duży. Z danych JLL wynika, że tylko w III kwartale wynajęto ponad 900 tys. mkw. magazynów, co jest najlepszym kwartalnym wynikiem. Całkowita

Wiadomości 0 Comments

Czym podbić serce kobiety?

Niektórym bankom wydawało się, że tworząc oferty dedykowane kobietom łatwo pozyskają nowych klientów. Z obserwacji Expandera wynika, że w wielu przypadkach u podstaw takiej strategii leżały ładne karty płatnicze oraz

Wiadomości 0 Comments

Lista zadań w CRM zmniejszy poziom stresu w firmie

Czy zdarzyła między twoimi pracownikami sytuacja, kiedy informacja o wyznaczonym przez ciebie zadaniu, spotkaniu czy zleceniu od klienta nie dotarła do adresata? Opóźnione terminy, zgrzytanie zębów i pytanie, kto zawinił

Wiadomości 0 Comments

Internauci popełniają wiele błędów językowych. Może to zniweczyć ich szanse na zdobycie pracy

Tylko na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy w mediach społecznościowych pojawiło się ponad 270 tys. postów i artykułów, w których znalazły się błędy językowe – wynika z danych Instytutu Monitorowania Mediów. Najwięcej tego typu publikacji

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź