Polskie specjały – najlepszy pomysł na prezent dla zagranicznych kontrahentów

Polskie specjały – najlepszy pomysł na prezent dla zagranicznych kontrahentów

Coraz więcej polskich firm podejmuje współpracę z zagranicznymi kontrahentami. To nie tylko okazja do poszerzania swojej oferty oraz wiedzy w biznesie, ale również szansa na zaprezentowanie polskiej kultury oraz jej wspaniałych specjałów kulinarnych. Idealną ku temu okazją będzie wspólne wyjście do restauracji serwującej tradycyjne polskie specjały, ale to nie wszystko. Również doskonałym pomysłem będzie podarowanie kosza upominkowego pełnego naszych polskich smakołyków – z takiej oferty korzysta obecnie coraz więcej firm.

Przekazywanie sobie upominków w wielu kulturach jest głęboko zakorzenione. U nas nie jest jeszcze tak powszechne, ale coraz częściej firmy wymieniają się pomiędzy sobą nie tylko grzecznościami, ale również różnymi prezentami z okazji świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy czy też z okazji udanej współpracy. Również i zagranicznym klientom i partnerom handlowym warto okazać gościnność i szacunek, przekazując im wspomniane już tutaj wcześniej kosze delikatesowe. Są naprawdę uniwersalne i sprawdzą się na każdą okazję.

Co znaleźć można w polskimi koszu upominkowym?

Kuchnia polska obfituje w liczne specjały kulinarne, które zachwyciły niejednego obcokrajowca. Przy komponowaniu koszy trudno jednak umieścić z nich wszystkie ze względu na ograniczenia związane z ich przechowywaniem. Najczęściej do środka trafiają wyśmienite polskie słodycze, na przykład tradycyjne poznańskie krówki mleczne, znane na całym świecie wafelki Prince Polo, smakowite Delicje, Torciki Wedlowskie, pierniki toruńskie. Również dołączane są do nich specjały takie jak konfitury, suszone grzyby czy orzechy, miody, ponadto alkohole takie jak nalewki czy miody pitne. Oczywiście, jeżeli jest to możliwe, warto także włożyć do nich tradycyjne polskie sery czy wędliny, które są doceniane międzynarodowo. Wszystkie produkty zostają umieszczone w dekoracyjnym opakowaniu – najczęściej w koszu wiklinowym przyozdobionym wstążkami oraz folią.

Gdzie kupić kosz delikatesowy?

Zasadniczo kosz można przygotować samodzielnie – wystarczy tylko wizyta w delikatesach, aby wyselekcjonować polskie smakołyki, a potem umieścić je w dekoracyjnym opakowaniu, na przykład koszyku. Nie zawsze jednak czas na to pozwala. Dlatego najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie zakupienie gotowego zestawu, który będzie można od razu wręczyć kontrahentowi.

Kosze delikatesowe pełne polskich specjałów najłatwiej można zakupić w firmach, które specjalizują się w komponowaniu i sprzedaży tego rodzaju zestawów upominkowych. Na sprzedaż posiada je firma Nobilia z Warszawy, która zaopatruje klientów biznesowych w bogate kosze dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Także posiada ona w asortymencie te z polskimi specjałami, na przykład z tradycyjnymi mlecznymi krówkami, kruchymi ciasteczkami z konfiturą z płatków róż, śliwkami w czekoladzie czy też miodami pitnymi i aromatycznymi nalewkami. Z pełną ofertą firmy można zapoznać się pod adresem: http://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe/kosze-prezentowe/polskie-specjaly/.

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Top 10 najdziwniejszych pytań rekrutacyjnych

Rekruterzy coraz częściej sięgają po niestandardowe pytania, co często spotyka się ze zdziwieniem kandydata. – Zanim odpowiemy z jaką księżniczką Disney’a się utożsamiamy, warto dobrze się zastanowić – mówi Marlena

Wiadomości 0 Comments

Opóźnia się uchwalenie ustawy o rencie dożywotniej

Po dwóch konferencjach uzgodnieniowych i zakończonych konsultacjach społecznych, projekt ustawy o dożywotnim świadczeniu pieniężnym, podobnie jak ustawa o odwróconym kredycie hipotecznym, miał trafić do prac parlamentarnych. Rekomendowane wdrożenie obu regulacji

Wiadomości 0 Comments

Coraz więcej rodziców rozważa zagraniczne studia dla dzieci

Według 75 proc. rodziców ich dzieci czeka świetlana przyszłość. Niewiele mniej uważa, że znajdą one dobrze płatną pracę – wynika z badania banku HSBC. Udany start w dorosłość mogą zapewnić zagraniczne studia.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź