Polskie specjały – najlepszy pomysł na prezent dla zagranicznych kontrahentów

Polskie specjały – najlepszy pomysł na prezent dla zagranicznych kontrahentów

Coraz więcej polskich firm podejmuje współpracę z zagranicznymi kontrahentami. To nie tylko okazja do poszerzania swojej oferty oraz wiedzy w biznesie, ale również szansa na zaprezentowanie polskiej kultury oraz jej wspaniałych specjałów kulinarnych. Idealną ku temu okazją będzie wspólne wyjście do restauracji serwującej tradycyjne polskie specjały, ale to nie wszystko. Również doskonałym pomysłem będzie podarowanie kosza upominkowego pełnego naszych polskich smakołyków – z takiej oferty korzysta obecnie coraz więcej firm.

Przekazywanie sobie upominków w wielu kulturach jest głęboko zakorzenione. U nas nie jest jeszcze tak powszechne, ale coraz częściej firmy wymieniają się pomiędzy sobą nie tylko grzecznościami, ale również różnymi prezentami z okazji świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy czy też z okazji udanej współpracy. Również i zagranicznym klientom i partnerom handlowym warto okazać gościnność i szacunek, przekazując im wspomniane już tutaj wcześniej kosze delikatesowe. Są naprawdę uniwersalne i sprawdzą się na każdą okazję.

Co znaleźć można w polskimi koszu upominkowym?

Kuchnia polska obfituje w liczne specjały kulinarne, które zachwyciły niejednego obcokrajowca. Przy komponowaniu koszy trudno jednak umieścić z nich wszystkie ze względu na ograniczenia związane z ich przechowywaniem. Najczęściej do środka trafiają wyśmienite polskie słodycze, na przykład tradycyjne poznańskie krówki mleczne, znane na całym świecie wafelki Prince Polo, smakowite Delicje, Torciki Wedlowskie, pierniki toruńskie. Również dołączane są do nich specjały takie jak konfitury, suszone grzyby czy orzechy, miody, ponadto alkohole takie jak nalewki czy miody pitne. Oczywiście, jeżeli jest to możliwe, warto także włożyć do nich tradycyjne polskie sery czy wędliny, które są doceniane międzynarodowo. Wszystkie produkty zostają umieszczone w dekoracyjnym opakowaniu – najczęściej w koszu wiklinowym przyozdobionym wstążkami oraz folią.

Gdzie kupić kosz delikatesowy?

Zasadniczo kosz można przygotować samodzielnie – wystarczy tylko wizyta w delikatesach, aby wyselekcjonować polskie smakołyki, a potem umieścić je w dekoracyjnym opakowaniu, na przykład koszyku. Nie zawsze jednak czas na to pozwala. Dlatego najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie zakupienie gotowego zestawu, który będzie można od razu wręczyć kontrahentowi.

Kosze delikatesowe pełne polskich specjałów najłatwiej można zakupić w firmach, które specjalizują się w komponowaniu i sprzedaży tego rodzaju zestawów upominkowych. Na sprzedaż posiada je firma Nobilia z Warszawy, która zaopatruje klientów biznesowych w bogate kosze dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Także posiada ona w asortymencie te z polskimi specjałami, na przykład z tradycyjnymi mlecznymi krówkami, kruchymi ciasteczkami z konfiturą z płatków róż, śliwkami w czekoladzie czy też miodami pitnymi i aromatycznymi nalewkami. Z pełną ofertą firmy można zapoznać się pod adresem: http://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe/kosze-prezentowe/polskie-specjaly/.

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Elektryczne samochody i nowe technologie mogą rozwiązać problemy drogowe polskich miast

Emisja spalin, niedostatek miejsc parkingowych i uciążliwe korki to największe wyzwania miast związane z ruchem drogowym. Według Carla Friedricha Eckhardta z Grupy BMW obok nowych technologii rozwiązaniem może być popularny w Europie model współużytkowania

Wiadomości 0 Comments

Pracownicy sfery budżetowej z nagrodami jubileuszowymi?

Wiele mówi się na temat nagród jubileuszowych, które przyznawane są pracownikom sfery budżetowej. Są bardzo popularne i często dodawane do podstawowego wynagrodzenia za pracę. Zatrudnieni mają do nich prawo po

Wiadomości 0 Comments

System finansowanie gospodarki odpadami jest nieefektywny

Finansowanie obecnego systemu gospodarki odpadami jest wadliwe i nieefektywne – uważa Związek Pracodawców Gospodarki Odpadami. Mimo że ustawa nakłada na producentów i podmioty wprowadzające towary na rynek obowiązek ponoszenia kosztów za zbieranie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź