Ronson sprzedał 25% mieszkań w inwestycji Impressio II

Ronson sprzedał 25% mieszkań w inwestycji Impressio II

Ronson Development sprzedał 25% ze 136 mieszkań oferowanych w inwestycji Impressio II realizowanej na wrocławskim Grabiszynie. Oddanie projektu do użytku planowane jest na II kwartał 2015 r.

– Sprzedaż drugiego etapu naszego wrocławskiego projektu idzie zgodnie z oczekiwaniami. Za atrakcyjnością osiedla przemawia m.in. jego lokalizacja – bliskość centrum oraz Parku Grabiszyńskiego. Ponadto po sąsiedzku powstaje kampus Fundacji Edukacji Międzynarodowej – jeden z najnowocześniejszych obiektów szkolnych w kraju – mówi Andrzej Gutowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ronson Development.

Osiedle powstaje u zbiegu ulic Blacharskiej oraz Rymarskiej, w otulinie Parku Grabiszyńskiego. Inwestycja charakteryzuje się niską, dwupiętrową zabudową, dzięki czemu harmonijnie wpisuje się w naturalny krajobraz otoczenia.

W drugim etapie powstaje pięć budynków ze 136 mieszkaniami o powierzchni od 36 m2do 126 m2. Ceny lokali zaczynają się od 5950 zł brutto za m2.

Materiał prasowy

Previous Aż 35% Polaków trzyma oszczędności w domu
Next Ropa naftowa: dno jest blisko - raport surowcowy

Może to Ci się spodoba

Nieruchomości 0 Comments

Polacy kupują coraz większe mieszkania

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 mkw. za niecałe 250 tys. zł – takie lokale w ubiegłym roku najszybciej znajdowały nabywców. Kawalerki interesują z kolei wąskie grono klientów, którzy inwestują w nieruchomości na wynajem bądź

Dochodzenie roszczeń przez podwykonawcę

Proces budowlany, w wyniku którego powstaje określony w umowie o roboty budowlane obiekt jest zazwyczaj skomplikowanym procesem, w którym bierze udział wiele podmiotów – nie tylko inwestor i generalny wykonawca.

Nieruchomości 0 Comments

TOP 5 błędów popełnianych przez osoby kupujące mieszkanie

Jak szacują eksperci, popyt na mieszkania w Polsce – mimo wyższego wkładu własnego – raczej nie spadnie. Głód mieszkań trwa w najlepsze, a nabywcy lokali popełniają szkolne błędy za które

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!