Raiffeisen Polbank rozwija platformę walutową R-Dealer
Popularna wśród klientów Raiffeisen Polbank platforma wymiany walut R-Dealer zmieniła wygląd i otrzymała nowe funkcje. Dzięki temu usługa, z której korzysta już 40 tys. klientów banku, zyskała na przejrzystości i wygodzie obsługi.
Najbardziej rzucającą się w oczy zmianą jest nowa szata graficzna. Platforma otrzymała nowocześniejszy i bardziej przejrzysty wygląd, który pozwala teraz na śledzenie kursów i dokonywanie transakcji jednocześnie dla czterech par walutowych, zamiast poprzednio trzech. Pary te można dowolnie definiować, podobnie jak ich kolejność na ekranie głównym platformy. Z poziomu ekranu głównego, bez potrzeby przechodzenia do historii operacji, klienci mogę też zobaczyć trzy ostatnio dokonane transakcje walutowe.
Pracę z platformą usprawni także wyświetlanie salda rachunków klienta w oknie transakcyjnym w momencie dokonywania operacji. Dzięki temu klient dokładnie wie, jakimi środkami dysponuje w danej chwili, chociaż ich brak nie uniemożliwi zawarcia transakcji. Będzie jej można dokonać nawet bez chwilowego pokrycia, o ile do godziny 19:00 w dniu realizacji operacji klient zapewni wystarczające środki na rachunku.
Istotnym udogodnieniem dla użytkowników R-Dealera może okazać się również możliwość otrzymywania powiadomień o interesującym dla klienta kursie danej waluty za pomocą SMS-a lub e-maila. Funkcja działa podobnie do zlecenia oczekującego i przekazuje informację klientowi w momencie osiągnięcia przez parę walutową określonego poziomu, jednak nie następuje zawarcie transakcji. Natomiast osoby, które korzystają ze zleceń oczekujących, mogą teraz składać je także za pomocą smartfonów, na których zainstalowana została aplikacja Mobilny Bank.
Wraz z tymi zmianami wprowadzona została na platformę nowa para walutowa kwotowana automatycznie EUR/GBP. Pod koniec roku Raiffeisen Polbank planuje również dla wszystkich klientów wprowadzić automatyczne kwotowanie innych par walutowych: EUR/CHF, USD/CHF, GBP/USD/, RUB/PLN, EUR/CHK i EUR/HUF.
Nowe funkcje platformy R-Dealer dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, mikroprzedsiębiorców, jak też dla klientów korporacyjnych.
Źródło: Raiffeisen Polbank
Może to Ci się spodoba
ZASILACZ dostępny w Banku Pocztowym
W czerwcu Bank Pocztowy rozpoczął sprzedaż karty przedpłaconej ZASILACZ. Jest ona dostępna w Placówkach i Mikrooddziałach Banku. Karta przedpłacona (prepaid) jest bardzo dobrym rozwiązaniem na zbliżający się okres wakacyjny. Dla
Kredyty gotówkowe tanie jak nigdy
Niskie stopy procentowe automatycznie obniżają ratę kredytów ze zmiennym oprocentowaniem, głównie hipotecznych. Kredyty konsumpcyjne zaciągane na kilka lat z reguły maja jednak stałą stopę oprocentowania. Dla obecnie branych pożyczek jest ona
Katowice nowym klientem PKO Banku Polskiego
PKO Bank Polski wygrał przetarg na obsługę budżetu miasta Katowice i jego 63 jednostek organizacyjnych, umacniając pozycję lidera w zakresie usług bankowych dla samorządów. Umowa została zawarta na 5 lat.
Nowości w aplikacji mobilnej dla firm Banku Millennium
Bank Millennium udostępnił klientom korporacyjnym nowe rozwiązania w Aplikacji Mobilnej. Dzięki nim przedsiębiorcy będą mogli jeszcze łatwiej zarządzać finansami firmy. Zmiany dotyczą przede wszystkim procesu realizacji przelewów. Wprowadzona została możliwość
Pięć przykazań świadomego klienta banku
Efektywne korzystanie z bankowości nie wymaga eksperckiej wiedzy. Wystarczy odrobina rozsądku i dobrej woli. Silna konkurencja na rynku bankowym sprawia, że potrzebne są coraz bardziej wymyślne sposoby na przyciągnięcie nowych
Pakiety atrakcyjnych lokat z oprocentowaniem aż do 10% w Deutsche Banku
Deutsche Bank wprowadził do oferty trzy pakiety Silver, Gold, Platinum, w skład których wchodzą atrakcyjnie oprocentowane, trzymiesięczne lokaty oraz fundusze inwestycyjne. W zależności od pakietu, środki są zdeponowane na lokacie
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!