Bardzo dobre wyniki produktów inwestycyjnych z oferty Deutsche Bank
Produkty inwestycyjne z oferty Deutsche Bank kontynuują bardzo dobre wyniki. Zakończona właśnie db Elita Funduszy III_2 zapewniła Klientom zysk w wysokości 33% brutto, w skali 3 lat, przy pełnej ochronie kapitału.
Trzyletni produkt inwestycyjno-ubezpieczeniowy db Elita Funduszy III_2 osiągnął wynik 27,11% netto (~33,47% brutto, czyli 11,16% w skali roku). Aktywem bazowym db Elity Funduszy III_2 był fundusz inwestycyjny Franklin Templeton Global Total Return.
– Z uwagi na wbudowany mechanizm gwarancji kapitału, produkty z linii db Elita Funduszy stanowią alternatywę dla Klientów, którzy chcą skorzystać na wzrostach funduszy inwestycyjnych bez ryzyka utraty swojego kapitału. Warto podkreślić, że do tej pory wszystkie edycje produktów z linii db Elita Funduszy, które oferujemy naszym Klientom regularnie od 2011 r., zakończyły się dodatnimi wynikami. db Elity Funduszy zapewniają 100-procentową ochronę składki zainwestowanej, a zysk zależy od wyników wyselekcjonowanych przez naszych ekspertów funduszy inwestycyjnych, które stanowią aktywo bazowe – mówi Monika Sadowska, Manager w Biurze Produktów Inwestycyjnych i Bancassurance, Deutsche Bank.
Poszczególne subskrypcje db Elit Funduszy uruchamiane są z częstotliwością miesięczną. Już na początku października w ofercie Deutsche Bank pojawi się kolejna db Elita Funduszy oparta o nowy koszyk funduszy.
Równocześnie inwestycja w produkt strukturyzowany Certyfikaty Ekspresowe powiązane
z Indeksem EuroStoxx50 skupiającego 50 największych przedsiębiorstw z państw strefy euro zakończyła się po roku wynikiem 8,5%. Zakończone certyfikaty to maksymalnie czteroletni produkt inwestycyjny, który umożliwiał osiąganie potencjalnego zysku zarówno
w przypadku wzrostu cen akcji spółek notowanych w ramach indeksu EuroStoxx50, jak
i w okresie stagnacji.
Deutsche Bank kieruje ofertę produktów strukturyzowanych do Klientów zainteresowanych inwestycjami, którzy oczekują wyników wyższych niż w przypadku depozytów. W zależności od rozwiązania, produkty dostępne są także w wersjach z mechanizmem pełnej lub częściowej ochrony kapitału. Subskrypcje kolejnych edycji produktów są uruchamiane na początku każdego miesiąca.
Materiał prasowy
Może to Ci się spodoba
340 tysięcy Mana Mana czeka na klientów Santander Consumer Banku
Mana Mana to motyw przewodni nowej kampanii reklamowej Santander Consumer Banku i nazwa konkursu, w którym codziennie (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem 25 i 26 grudnia) do wygrania jest
Bank BNP Paribas obniża oprocentowanie kredytu gotówkowego i samochodowego
Pod koniec stycznia BNP Paribas Bank Polska rozpoczął promocję kredytu gotówkowego i samochodowego na nowych warunkach cenowych: kredyt gotówkowy z oprocentowaniem od 5,9 proc. oraz kredyt samochodowy od 4,99 proc.
Kredyt konsolidacyjny „bez napinki” w Banku BPH
W Banku BPH ruszyła promocja kredytów konsolidacyjnych dla klientów indywidualnych. Bank proponuje niskie oprocentowanie, wynoszące 4,9 proc. w całym okresie kredytowania. Każdy klient, który skonsoliduje w Banku BPH kredyt lub
Za usługi bankowe płacimy nawet 80% więcej
Suma średnich opłat dla klientów indywidualnych w bankach, które zmodyfikowały swoją ofertę, wzrosła od czerwca 2013 do marca 2014 o prawie 80% – wykazało badanie przeprowadzone przez firmę ARC Rynek
PKO BP: Lepszy wynik, wysoka efektywność i wzrost jakości portfela kredytowego
W 2014 r. Grupa Kapitałowa PKO Banku Polskiego wypracowała zysk na poziomie 3,25 mld zł. Tym samym, jako jedyna z największych grup bankowych w Polsce, poprawiła wynik w stosunku do
Potrójna promocja pożyczek gotówkowych w BOŚ Banku
Bank Ochrony Środowiska promuje pożyczki gotówkowe. BOŚ wydłużył okres kredytowania, zwiększył maksymalną dostępną kwotę pożyczki oraz uprościł cały proces kredytowy. Bank wspiera także zakupy ekologicznych materiałów budowlanych, rowerów, a nawet
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!