Niedrogie programy do fakturowania

Niedrogie programy do fakturowania

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej nieodłącznie związane jest z koniecznością wypełniania szeregu formalności, za sprawą których jesteśmy zobowiązani przez prawo dokumentować wszelkie wykonane przez nas operacje. Obowiązek ten dla wielu małych i średnich firm może być prawdziwym utrapieniem, gdyż dotyczy sporządzania wielu skomplikowanych dokumentów, które muszą spełniać restrykcyjne warunki, aby były utrzymane w zgodzie z literą prawa. Z pomocą przychodzi nam jednak firma Mega-Tech, która oferuje niedrogie, acz charakteryzujące się wysoką jakością wykonania programy do fakturowania.

Faktura Small Business

Działanie pierwszego z nich dotyczy intuicyjnego i niezwykle prostego formułowania różnego rodzaju faktur dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jego podstawową zaletą jest możliwość dowolnego dostosowania interfejsu pod własne potrzeby. Sami zdecydujemy o wyglądzie i rozkładzie kolumn z danymi, ustalimy czcionkę, a także określimy podstawowe dane odnośnie rodzaju waluty czy jednostek miar. Zdecydowanie ułatwia pracę także możliwość pobierania wszelkich informacji dotyczących naszych klientów z Głównego Urzędu Statystycznego. Zapisanie ich następnie w bazie danych uprości zadanie również w przyszłości. Konfiguracja firm, z którymi współpracujemy, jest poszerzona także o funkcje związane z możliwością indywidualnego definiowania wysokości cen za poszczególne usługi i towary.

To właśnie prostota jest głównym atutem tego programu. Poza intuicyjnym interfejsem, bez zbędnych i skomplikowanych działań możemy bowiem między innymi wysłać wszelkie dokumenty oraz oferty i zamówienia za pośrednictwem poczty e-mail, wystawić fakturę w obcej walucie bądź skorzystać z czytnika kodów kreskowych. Jednocześnie otrzymujemy wiele zaawansowane narzędzi zbierania wszelkich danych, statystyk i analiz odnośnie funkcjonowania naszej firmy.

Faktura Small Business Handel

Drugi program w ofercie firmy Mega-Tech ułatwia proces wystawiania faktur z gospodarką magazynową. Podobnie jak w przypadku poprzedniego narzędzia, również i on kierowany jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw. Za pomocą kartoteki towarów i klientów, a także bardzo prostej obsługi programu, z łatwością wystawimy wszelkie niezbędne faktury.

Z pewnością bardzo pomocna okaże się możliwość tworzenia kompletu składającego się z kilku towarów, które zostaną sprowadzone z magazynu. Jest to niezwykle atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw prowadzących swą działalność w wielkich halach produkcyjnych. Zaoszczędzimy cenny czas również za pośrednictwem narzędzia pozwalającego określić stan naszych magazynów. Wszelkie operacje związane z przeglądem czy inwentaryzacją staną się teraz dużo prostsze i przede wszystkim szybsze.

Także w tym przypadku otrzymujemy niezwykle rozbudowane narzędzie, które jednak charakteryzuje się przede wszystkim prostotą i swobodą działania. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zintegrować program ze sklepem internetowym, połączyć jego pracę z drukarkami fiskalnymi, stworzyć katalog faktur cyklicznych czy skompletować indywidualne zamówienia dla wybranych klientów. Wszystkie funkcje są jednocześnie zabezpieczone poprzez tworzenie zdalnej kopii zapasowej.

Oba przedstawione programy są zgodne z wszelkimi nowymi przepisami datowanymi na rok 2015. Otrzymujemy na nie dożywotnią licencję przypisaną do numeru NIP naszej firmy. Możemy także skorzystać z darmowej aktualizacji i pomocy technicznej przez pierwszy rok. Między innymi właśnie z tego powodu warto się nimi zainteresować.
Niedrogie programy do fakturowania

Previous Czy przedsiębiorcy powinni korzystać z kredytów?
Next Polacy mają coraz więcej długów. Najwięcej jest zadłużeń w wysokości od 1 do 10 tys. zł

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 1Comments

Dlaczego biura rachunkowe się mylą?

Nie jest tajemnicą, że biura rachunkowe nie ponoszą odpowiedzialności za zlecone powinności księgowe. Wszystkie kontrowersje i nieprawidłowości spadają na zlecającego. Mimo wszystko cieszą się dużą popularnością i oferują niższe opłaty.

PAIiIZ zapowiada walkę o inwestorów, którzy wycofują się z Wielkiej Brytanii

Dzięki rozbudowie sieci biur za granicą Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych chce wspierać polskie firmy w eksporcie i inwestowaniu poza Polską. Uruchomiono już sześć placówek, m.in. w Szanghaju i Singapurze, a docelowo ma ich być

Na koniec roku rynek usług w chmurze może być wart 600 mln zł

Rozwiązania chmurowe to najszybciej rosnący segment rynku informatycznego w Polsce. Coroczny wzrost na poziomie ok. 20 proc. powoduje, że na koniec tego roku wartość rynku może sięgnąć 600 mln zł –

Rekordowa kara dla Google’a to przestroga dla innych firm

Firmy, które chcą funkcjonować na rynku reklamy internetowej i jej targetowania, powinny mieć podobne prawa, a dane, z których korzystają, powinny być pozyskiwane zgodnie z przepisami – uważają przedstawiciele Together Data, firmy specjalizującej

Większość firm nie kontroluje pracowników na drogach podczas podróży służbowych

Niemal wszystkie polskie firmy wysyłają swoich pracowników w podróże biznesowe własnym lub firmowym samochodem. Blisko połowa zatrudnionych spowodowała wypadek podczas prowadzenia służbowego auta lub w nim uczestniczyła. Choć monitoring zachowania kierowców pojazdów

Firma 1Comments

Firmy inwestują w systemy analityczne

Na świecie pracuje kilka miliardów urządzeń połączonych, które przekazują do sieci zebrane informacje. W najbliższych latach ich liczba, a co za tym idzie – również ilość wytwarzanych danych będą dynamicznie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź