Niedrogie programy do fakturowania

Niedrogie programy do fakturowania

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej nieodłącznie związane jest z koniecznością wypełniania szeregu formalności, za sprawą których jesteśmy zobowiązani przez prawo dokumentować wszelkie wykonane przez nas operacje. Obowiązek ten dla wielu małych i średnich firm może być prawdziwym utrapieniem, gdyż dotyczy sporządzania wielu skomplikowanych dokumentów, które muszą spełniać restrykcyjne warunki, aby były utrzymane w zgodzie z literą prawa. Z pomocą przychodzi nam jednak firma Mega-Tech, która oferuje niedrogie, acz charakteryzujące się wysoką jakością wykonania programy do fakturowania.

Faktura Small Business

Działanie pierwszego z nich dotyczy intuicyjnego i niezwykle prostego formułowania różnego rodzaju faktur dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jego podstawową zaletą jest możliwość dowolnego dostosowania interfejsu pod własne potrzeby. Sami zdecydujemy o wyglądzie i rozkładzie kolumn z danymi, ustalimy czcionkę, a także określimy podstawowe dane odnośnie rodzaju waluty czy jednostek miar. Zdecydowanie ułatwia pracę także możliwość pobierania wszelkich informacji dotyczących naszych klientów z Głównego Urzędu Statystycznego. Zapisanie ich następnie w bazie danych uprości zadanie również w przyszłości. Konfiguracja firm, z którymi współpracujemy, jest poszerzona także o funkcje związane z możliwością indywidualnego definiowania wysokości cen za poszczególne usługi i towary.

To właśnie prostota jest głównym atutem tego programu. Poza intuicyjnym interfejsem, bez zbędnych i skomplikowanych działań możemy bowiem między innymi wysłać wszelkie dokumenty oraz oferty i zamówienia za pośrednictwem poczty e-mail, wystawić fakturę w obcej walucie bądź skorzystać z czytnika kodów kreskowych. Jednocześnie otrzymujemy wiele zaawansowane narzędzi zbierania wszelkich danych, statystyk i analiz odnośnie funkcjonowania naszej firmy.

Faktura Small Business Handel

Drugi program w ofercie firmy Mega-Tech ułatwia proces wystawiania faktur z gospodarką magazynową. Podobnie jak w przypadku poprzedniego narzędzia, również i on kierowany jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw. Za pomocą kartoteki towarów i klientów, a także bardzo prostej obsługi programu, z łatwością wystawimy wszelkie niezbędne faktury.

Z pewnością bardzo pomocna okaże się możliwość tworzenia kompletu składającego się z kilku towarów, które zostaną sprowadzone z magazynu. Jest to niezwykle atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw prowadzących swą działalność w wielkich halach produkcyjnych. Zaoszczędzimy cenny czas również za pośrednictwem narzędzia pozwalającego określić stan naszych magazynów. Wszelkie operacje związane z przeglądem czy inwentaryzacją staną się teraz dużo prostsze i przede wszystkim szybsze.

Także w tym przypadku otrzymujemy niezwykle rozbudowane narzędzie, które jednak charakteryzuje się przede wszystkim prostotą i swobodą działania. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zintegrować program ze sklepem internetowym, połączyć jego pracę z drukarkami fiskalnymi, stworzyć katalog faktur cyklicznych czy skompletować indywidualne zamówienia dla wybranych klientów. Wszystkie funkcje są jednocześnie zabezpieczone poprzez tworzenie zdalnej kopii zapasowej.

Oba przedstawione programy są zgodne z wszelkimi nowymi przepisami datowanymi na rok 2015. Otrzymujemy na nie dożywotnią licencję przypisaną do numeru NIP naszej firmy. Możemy także skorzystać z darmowej aktualizacji i pomocy technicznej przez pierwszy rok. Między innymi właśnie z tego powodu warto się nimi zainteresować.
Niedrogie programy do fakturowania

Previous Czy przedsiębiorcy powinni korzystać z kredytów?
Next Polacy mają coraz więcej długów. Najwięcej jest zadłużeń w wysokości od 1 do 10 tys. zł

Może to Ci się spodoba

Polskie firmy na badania i rozwój przeznaczają mniej niż 1 proc. PKB

Krajowe przedsiębiorstwa przeznaczają na badania i rozwój mniej niż 1 proc. polskiego PKB. Zgodnie z planem wicepremiera Mateusza Morawieckiego do 2020 roku nakłady te powinny wzrosnąć do 2 proc. Innowacyjność jest obecnie

Biuro rachunkowe 0 Comments

Jak określić zakres działania biura rachunkowego?

Przedsiębiorcy stosujący usługi biur rachunkowych, powinni podpisać dokument współpracy, w której zawrą schematy postępowania w autentycznych zdarzeniach. Powszechnie dane lokale mają swoje schematy takich dokumentów umów, nie określa to jednak,

Biuro rachunkowe 0 Comments

Przez jaki okres warto zatrzymać dokumentację firmy?

Zgodnie z przepisami zadaniem każdego przedsiębiorcy jest przechowywanie dokumentów księgowych. Warto jednak pamiętać, że istnieją dokładne wytyczne dotyczące odpowiedniego zbierania i opisywania dokumentów. W jaki sposób należy dbać o księgowość?

Mała firma 2 komentarze

Jak wybrać dobre biuro rachunkowe?

Wybór dobrego biura rachunkowego ułatwi nam zarządzanie firmą i przyczyni się do obniżenia stresu wywołanego obawą o ewentualne niezawinione przez nas błędy. Jak jednak dokonać go, aby nie żałować podjętej

Bez nowoczesnych technologii firmy przegrają z konkurencją

W przyszłości dane i informacje staną się kluczem do wszelkich decyzji i procesów biznesowych – prognozują przedstawiciele firmy Dell. Do właściwego operowania danymi niezbędne są jednak nowoczesne technologie. I mimo że wydatki

Wirtualna reputacja wpływa na przychody firmy

Deweloperzy, producenci żywności i zakłady, gdzie jest duża rotacja pracowników to firmy szczególnie narażone na internetowy hejt. Negatywne opinie w internecie, fałszywe wpisy w mediach społecznościowych albo w serwisach tematycznych mogą zaszkodzić nie tylko wizerunkowi

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź