Energia w koncie, czyli sposób na oszczędność

PGE Obrót S.A. i Bank Zachodni WBK S.A. nawiązały współpracę i przygotowały wspólną ofertę skierowaną do klientów indywidualnych. Za regulowanie rachunków za energię elektryczną od PGE przy pomocy konta, Bank nagrodzi swoich klientów bonusami finansowymi. Promocja jest skierowana do nowych i obecnych klientów Banku, którzy do 31 lipca br. otworzą rachunek Konta Godnego Polecenia i przystąpią do promocji „Energia w koncie 2015”.

Przeprowadzony w 2014 roku pilotaż projektu przyniósł pozytywne efekty i obie instytucje zdecydowały w najbliższym czasie rozwijać dalszą współpracę i poszerzać swoją wspólną ofertę.

-Nasze firmy dostrzegają duży potencjał biznesowy w modelu współpracy polegającym na oferowaniu klientom usług finansowych połączonych z bonusami za korzystanie z usług sprzedaży energii elektrycznej. W praktyce takie rozwiązanie wiąże się z realnymi oszczędnościami dla gospodarstwa domowego. W dalszej perspektywie chcemy rozszerzyć naszą propozycję o dodatkowe produkty, a być może skierować ją również do innych grup odbiorców – mówi Błażej Mika z Banku Zachodniego WBK.

-PGE Obrót stale poszerza wachlarz swoich ofert i jest otwarta na nowatorskie rozwiązania korzystne dla Klienta, stąd współpraca z Bankiem Zachodnim WBK. „Energia w koncie 2015” to propozycja łącząca korzyści z posiadania konta w banku i regulowania opłat za energię z tego rachunku. Należy podkreślić, że jest to również wyjątkowa propozycja cenowa oferowana przez stabilnego i bezpiecznego sprzedawcę energii elektrycznej, jakim jest PGE Obrót – mówi Bartłomiej Ślusarczyk, Dyrektor Departamentu Marketingu PGE Obrót S.A.

Nowa oferta Banku Zachodniego WBK oraz PGE Obrót, największej firmy w Polsce obsługującej odbiorców energii elektrycznej, skierowana jest do klientów indywidualnych, którzy uzyskują korzyści z posiadania konta w Banku i regulowania opłat za energię z tego rachunku. W kolejnych miesiącach przewidywane są następne, atrakcyjne oferty, kierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych.

Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, oprocentowaniu oraz Regulamin Promocji „Energia w koncie 2015” dostępne są w placówkach Banku oraz na stronie internetowej bzwbk.pl.

Źródło: BZ WBK

Previous Srebro: kontynuacja spadków
Next USD/PLN: wybicie z trójkąta

Może to Ci się spodoba

Bankowość 0 Comments

Rachunek i linia kredytowa dla firm sektora MSP od Toyota Bank

Rachunek firmowy od Toyota Bank, to elastyczne rozwiązanie skierowane głównie dla małych i średnich firm. Dzięki przyznawanemu do konta limitowi kredytowemu, przedsiębiorcy mają dostęp do potrzebnej gotówki w dowolnym momencie.

Bankowość 0 Comments

Toyota Bank premiuje oszczędzanie

Środowisko niskich stóp procentowych cieszy kredytobiorców, ale z drugiej strony przyczynia się do coraz niższych zysków z depozytów. Jednym z bardzo dobrych sposobów na oszczędzanie w takim momencie, są produkty

Bankowość 0 Comments

Premia dla Juniora w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski przygotował dla osób małoletnich specjalną ofertę oszczędnościową Premia dla Juniora. Za systematyczne oszczędzanie na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (OKO) w PLN, Bank oferuje premię w wysokości 50 zł.

Bankowość 0 Comments

Alior ma zgodę na przejęcie Meritum Banku

Alior Bank może przejąć Meritum Bank. Postępowanie przeprowadzone przez UOKiK wykazało, że koncentracja nie będzie miała negatywnego wpływu na konkurencję. Wniosek o wydanie zgody na przejęcie Meritum Bank przez Alior

Bankowość 0 Comments

PLUS BANK S.A. zajął II miejsce w rankingu lokat

Trzymiesięczna lokata z oprocentowaniem 3,10% oferowana przez PLUS BANK S.A. znalazła się na podium w rankingu depozytów, przygotowanym przez ekspertów Bankier.pl. Lokata dostępna jest dla wszystkich, zarówno obecnych jak i

Bankowość 0 Comments

Banki niechętne kredytowaniu projektów innowacyjnych z branży chemicznej

Przemysł chemiczny to kluczowy sektor polskiej gospodarki i jeden z czołowych eksporterów. Aby zwiększyć swoją konkurencyjność na światowych rynkach, musi jednak postawić na innowacje i zwiększać wydatki na badania i rozwój. Sektor chemiczny jest

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź