Co oferuje klientom bankowość prywatna?

Co oferuje klientom bankowość prywatna?

Wielu klientów wciąż nie wie, czym jest private banking i kto może skorzystać z tego rodzaju usług. Bank Pekao S.A. udowadnia, że bankowość prywatna w Polsce jest na światowym poziomie. Dla osób posiadających największe aktywa oferuje wyjątkowy standard obsługi i rozwiązań już od 25 lat, ułatwiając zarządzanie finansami zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Czym jest bankowość prywatna?

Bankowość prywatna stanowi ofertę skierowaną dla klientów, którzy posiadają najwyższe aktywa. Decydując się na skorzystanie z takiego rachunku, możesz liczyć na preferencyjne warunki dostępne jedynie dla tej grupy. Ekskluzywna oferta obejmuje m.in. dyskretną opiekę bankiera czy najbardziej luksusowe karty kredytowe dostępne tylko w private banking.

Dla kogo dedykowane jest Konto Private Banking w Banku Pekao S.A.? Oferta jest skierowana do osób dysponujących aktywami w banku na poziomie co najmniej 1 miliona złotych. Dla tej grupy, prowadzenie rachunku jest darmowe. Duże doświadczenie i wielokrotnie nagradzane rozwiązania np. nagroda Best Private Bank Poland 2022 nadawana przez magazyn Finance Publishing czy za najlepszą bankowość prywatną wg. Global Finance, sprawiają, że oferta cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów chcących dobrze zarządzać swoim majątkiem.

Jakie możliwości daje Konto Private Banking?

Oferta Private Banking ma nie tylko prestiżowy charakter, ale przede wszystkim niesie za sobą wymierne korzyści dla klienta. Wraz z kontem zyskujesz dostęp do produktów inwestycyjnych przygotowanych z myślą o osobach o dużym majątku. Na szczególną uwagę zasługują m.in.:

  • produkty strukturyzowane,
  • inwestycje dwuwalutowe,
  • fundusze inwestycyjne.

Przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnego sposobu inwestowania pieniędzy, możesz także skorzystać z dodatkowej usługi doradztwa inwestycyjnego opartej na szerokiej gamie funduszy inwestycyjnych. Dzięki szczegółowej analizie potrzeb i celów ekspert pomaga stworzyć indywidualnie dopasowaną strategię działań. Ostateczna decyzja należy jednak do klienta, który ma pełną kontrolę nad swoimi aktywami.

W ramach bankowości prywatnej masz możliwość wnioskowania o wydanie kart kredytowych przeznaczonych dla najbardziej wymagających użytkowników. Zazwyczaj nie są one dostępne dla innych rodzajów kont. W przypadku Banku Pekao S.A. masz dwie karty kredytowe do wyboru. Ich posiadacze mają dostęp do dodatkowych udogodnień, takich jak: usługi Concierge, bogaty pakiet ubezpieczeniowy czy wstęp do ekskluzywnych saloników na lotniskach w ramach programu Priority Pass.

Dodatkowe korzyści w ramach oferty bankowości prywatnej

Klienci bankowości prywatnej mają do dyspozycji znacznie więcej, niż tylko szeroki przekrój produktów inwestycyjnych, umożliwiających zdywersyfikowanie portfela inwestycyjnego. Oferta Private Banking to także codzienna bankowość, które ułatwiają zarządzanie pieniędzmi. Bank Pekao S.A. łączy ekskluzywność Konta Private Banking z nowoczesnymi rozwiązaniami takimi jak np. bankowość elektroniczna i mobilna. Co więcej, na każdym etapie klienci mogą liczyć na indywidualne wsparcie bankiera.

Aplikacja PeoPay umożliwia łatwe sprawdzanie stanu konta na smartfonie, a także wygodne i bezpieczne zarządzanie środkami z dowolnego miejsca – pod warunkiem że masz połączenie z Internetem. Umożliwia płatności smartfonem czy zegarkiem. Dla osób będących w częstych podróżach biznesowych na pewno dużym ułatwieniem będzie możliwość płacenia online za parking czy autostrady w ramach usługi Autopay.

Jeśli zależy Ci na pomnażaniu majątku i odpowiednim nim zarządzaniu, sprawdź dostępne na rynku oferty. Bankowość prywatna wyróżnia się na tle innych indywidualnym podejściem do klienta. Wspiera w codziennych działaniach związanych z zarządzaniem majątkiem oraz pomaga znaleźć nowe możliwości inwestycyjne np. na rynkach giełdowych i pozagiełdowych.

 

Materiał marketingowy.

Previous Rynek usług brokerskich dla firm w 2022 roku
Next Przedsiębiorcy czekają na pieniądze z Krajowego Planu Odbudowy. Każdy miesiąc ich braku zmniejsza możliwość konkurowania z firmami z UE

Może to Ci się spodoba

Bankowość 0 Comments

Wiosna w Sygma Bonus – nowi partnerzy i nowe oferty w programie lojalnościowym i rabatowym Sygma Banku

Sygma Bank, jeden z czołowych graczy na rynku kredytów konsumenckich w Polsce, rozwija program lojalnościowy i rabatowy, kierując swoją ofertę do klientów korzystających z kart kredytowych oraz zapraszając kolejnych partnerów

Bankowość 0 Comments

Największe banki w Korei likwidują bankomaty. Przez bankowość mobilną

W Korei Południowej tradycyjne usługi bankowe powoli ustępują miejsca nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie bankowości mobilnej. Tylko w zeszłym roku największe koreańskie banki zlikwidowały ponad 1000 bankomatów. Na taki krok zdecydowały

Bankowość 0 Comments

Ubezpieczenie turystyczne dostępne w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski wprowadził do swojej oferty ubezpieczenia turystyczne Liberty Direct. Klienci banku mogą skorzystać z preferencyjnych warunków zakupu polisy. ING Bank Śląski rozszerzył swoją ofertę o ubezpieczenia turystyczne w

Bankowość 0 Comments

Polska staje się potęgą w branży wierzytelności

Rynek wierzytelności jest wart 20–25 mld zł i z roku na rok notuje wzrosty. Trafia na niego coraz więcej wierzytelności bankowych, ale swoje portfele sprzedają też przedsiębiorstwa telekomunikacyjne, ubezpieczyciele oraz dostawcy energii,

Bankowość 0 Comments

Premia dla Juniora w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski przygotował dla osób małoletnich specjalną ofertę oszczędnościową Premia dla Juniora. Za systematyczne oszczędzanie na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (OKO) w PLN, Bank oferuje premię w wysokości 50 zł.

Bankowość 0 Comments

Getin Noble Bank nominowany w Konkursie Biuletynów Firmowych

Kwartalnik pracowników Getin Noble Banku „GO!” ma szansę powtórzyć swój sukces z zeszłego roku i ponownie zdobyć tytuł Biuletynu Wewnętrznego Roku w ogólnopolskim Konkursie Biuletynów Firmowych. Organizator konkursu, agencja doradcza

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź