Zmiana oferty lokat internetowych w neoBanku

Zmiana oferty lokat internetowych w neoBanku

Informujemy, że z dniem 10 grudnia 2014 r. zmianie ulega oprocentowanie lokat w ramach oferty lokat internetowych neoLOKATA 3M – nowo otwierane lokaty oprocentowane będą 3,0% w skali roku.

Klienci nie posiadający lokat w neoBANKU mogą już teraz skorzystać z Oferty specjalnej Lokaty onLINE 3M. Dla Klientów spełniających warunki oferty, Lokata uwidoczniona została w serwisie neoBANK24, w sekcji „Nowa lokata”, a jej oprocentowanie wynosi 3,3% w skali roku.
Oferta skierowana jest do Posiadaczy Konta osobistego, Portfela depozytowego lub internetowego Rachunku technicznego. Można otworzyć tylko jedną lokatę.

Oprocentowanie powyższych lokat jest stałe w skali roku.

Źródło: neoBANK

Previous Niewielki kapitał umożliwi inwestycje w nieruchomości
Next Jak przygotować skuteczną kampanię na Facebooku?

Może to Ci się spodoba

Bankowość 0 Comments

Nagroda Związku Banków Polskich dla prezes ING Banku Śląskiego

Prezes ING Banku Śląskiego, Małgorzata Kołakowska, otrzymała nagrodę specjalną im. Remigiusza Kaszubskiego podczas tegorocznego Forum Bankowego organizowanego przez Związek Banków Polskich. Nagrodę przyznano za działania na rzecz innowacyjnych rozwiązań w

Bankowość 0 Comments

PKO BP doszedł do porozumienia z konserwatorem zabytków

Jest kompromis w sprawie warszawskiej Rotundy. Właściciel, PKO Bank Polski, doszedł do porozumienia z mazowieckim i stołecznym konserwatorem zabytków, którzy w połowie marca nakazali wstrzymanie rozbiórki gmachu. Na mocy wspólnych ustaleń Rotunda nie trafi do

Bankowość 0 Comments

Bank Pocztowy promuje lokatę z funduszem inwestycyjnym

Do końca marca br. obowiązuje promocyjne oprocentowanie Lokaty 3-miesięcznej powiązanej z funduszem inwestycyjnym. Oprocentowanie wynosi 5%. Lokata 3-miesięczna połączona z funduszami inwestycyjnymi jest efektem współpracy Banku Pocztowego z IPOPEMA TFI.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!