Zlecenia dla wykonawców usług – jak i gdzie je zdobywać?

Zlecenia dla wykonawców usług – jak i gdzie je zdobywać?

Obecnie istnieje wiele sposobów na zdobywanie nowych klientów w branży usługowej, a poczta pantoflowa, to już nie jedyna skuteczna droga. Szeroki wachlarz możliwości daje w tym aspekcie Internet. Jak i gdzie zatem najlepiej szukać zleceń?

Fixly – weź sprawy w swoje ręce

Najczęściej na potencjalnego klienta trzeba czekać. A gdyby odwrócić ten proces? Taką możliwość daje serwis Fixly.pl, który działa odwrotnie niż np. klasyczne ogłoszeniówki. Wykonawca wybiera interesujące go zapytania i, jeśli jest zainteresowany realizacją usługi, odpowiada klientowi. Dzięki temu sam decyduje o tym, które zlecenia są dla niego opłacalne i warte podjęcia pracy.

Fixly dopasowuje rodzaj zlecenia do lokalizacji oraz listy usług, które wykonawca dodał do swojego profilu. Wszystkie dostępne zapytania widoczne są w menu głównym. Jeśli wykonawca jest zainteresowany, to wysyła wizytówkę swojego profilu klientowi, który ostatecznie podejmuje decyzję o wyborze wykonawcy. Warto wiedzieć, że na Fixly na każde zapytanie o usługę odpowiedzieć może maksymalnie 5 wykonawców.

Dostępna jest również aplikacja mobilna Fixly PRO na urządzenia z systemem Android oraz iOS, która zawiera wszystkie funkcjonalności serwisu. Dzięki niej można wygodnie zdobywać zlecenia z poziomu telefonu bądź tabletu. Fixly do tej pory kojarzyło się z budowami i remontami, ale duża popularność serwisu wśród użytkowników sprawiła, że zakres dostępnych usług znacznie się rozszerzył. Od teraz zlecenia będą mogły znajdować osoby z branży motoryzacyjnej, finansowej, reklamowej, technologicznej czy nawet kosmetycznej.

Konto wykonawcy na Fixly można bezpłatnie zarejestrować tutaj – https://fixly.pl/rejestracja/wykonawca.

Postaw (na) stronę internetową

Chcąc zaistnieć w Internecie, zdecydowanie warto mieć swoją stronę WWW. Nie tylko po to, by klienci mogli nas znaleźć w wyszukiwarce, bowiem własna witryna firmowa pomaga również w budowaniu wizerunku profesjonalisty. Założenie strony o charakterze internetowej wizytówki nie jest niczym specjalnie drogim, podobnie jak koszty jej utrzymania.

Zlecenia z polecenia

Osoby poszukujące wykonawcy często korzystają z rekomendacji swoich bliskich. Podstawą tego, by być polecanym, jest oczywiście dobrze wykonana praca. Równie ważne jest jednak zadbanie o wywarcie dobrego wrażenie na kliencie. Nie od dziś wiadomo, że jesteśmy lepiej zapamiętani, gdy wzbudzimy sympatię – o takich osobach zdecydowanie chętniej mówi się innym. Jak dbać o wizerunek? Kulturalna rozmowa, dotrzymywanie umów, otwarcie na problemy i wątpliwości klienta to podstawy, które są gwarancją bycia pozytywnie odbieranym przez innych.

Promuj się podczas podróży

Gdziekolwiek się nie udamy, jesteśmy ambasadorami swojej firmy. Warto o tym pamiętać i mieć pod ręką wizytówkę bądź ulotkę reklamową. Jeśli mamy samochód firmowy, warto wykorzystać go jako sposób na darmową promocję swoich usług i nakleić logo wraz z numerem telefonu i adresem e-mail. Ma to również znaczenie wizerunkowe – wygląda po prostu profesjonalnie.

Previous O funduszach unijnych dla Polski
Next Jak zarabiać na handlu walutami?

Może to Ci się spodoba

Nie lubię poniedziałku – jak przełamać syndrom pierwszego dnia tygodnia

Tak naprawdę poniedziałek dla wielu z nas rozpoczyna się już w niedzielny wieczór. W innych krajach stan ten dopracował się specjalnej nazwy – „Sunday Night Blues”, a oznacza on stres

Europejskie i polskie firmy rzadko pozyskują finansowanie z rynków kapitałowych

Utworzenie jednolitego rynku kapitałowego ma pobudzić inwestycje firm poprzez większy dostęp do finansowania. Dziś w Europie 20 proc. finansowania pochodzi z rynku kapitałowego, a pozostała część z banków. W USA proporcje są odwrotne.

Biuro rachunkowe 0 Comments

Czy opłaca się zostać księgową

Warunki, którymi cechuje się rynek pracy stale się zmieniają. Z tego powodu coraz trudniej jest zdecydować się na odpowiedni kierunek studiów, który zapewni nam dobrą posadę na wiele lat. Dodatkowo,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!