Wizytówka firmowa

Wizytówka firmowa

Gotowy na zrobienie wielkiego pierwszego wrażenia? Pokaż, że jesteś profesjonalistą z opcjami wizytówek od tradycyjnych do modnych. Dzięki szerokiej gamie wzorów, papierów i wykończeń, łatwo jest znaleźć coś, co pasuje do Twojej firmy. Każda firma jest jedyna w swoim rodzaju, a każda wizytówka powinna być również.

Czytaj więcej na stronie: http://e-drukuje.pl/

Jakiego rozmiaru są wizytówki?

Oto szybki przegląd standardowych rozmiarów wizytówek:

  • Rozmiar wizytówki w calach: 3.5″ x 2″
  • Rozmiar wizytówki w cm/mm: 85 x 55 mm
  • Rozmiar wizytówki w Photoshopie: 1050 x 600 pikseli

Oferowane są również kwadratowe karty lub zaokrąglone karty narożne, które różnią się nieco od typowych rozmiarów wizytówek. Ponadto, gdy projektujesz lub wybierasz szablon, pamiętaj, że wymiary wizytówki mogą zawierać „krwawiące pole”, które jest dodatkową przestrzenią dla obrazów, wzorów lub elementów projektu, które wychodzą poza cięte krawędzie – pomaga to uniknąć białych krawędzi wokół gotowej karty.

Jak gruba jest wizytówka?

Grubość wizytówki jest zwykle mierzona w „punktach”, w skrócie „pt.”. Im wyższy numer, tym grubsza karta. Standardowa grubość wizytówki to 14pt, ale gramatura może się różnić w zależności od rodzaju papieru. Na przykład, nasze ultra grube wizytówki są rzeczywiście 32pt, a nasze karty Premium Plus są w 18pt.

Jak zorganizować wizytówki?

Polecamy skorzystać z wizytowników, dostępnych w asortymencie wielu firm z różnych materiałów i w różnych stylach.

Jak wybrać układ wizytówki?

Tradycyjnie, wizytówki mają układ poziomy, ale jeśli masz zamiar wybrać inny, nowoczesny wygląd, mamy wiele szablonów dla pionowych wizytówek, również. Jeśli chodzi o konkretne układy graficzne, mamy tysiące wzorów, które można szybko sortować i przeglądać według branży, kształtu, stylu i wielu innych. A jeśli zastanawiasz się, jakie informacje należy zawrzeć (i gdzie powinny się one znaleźć), sprawdź kilka artykułów na temat najważniejszych elementów wizytówki i kilka wskazówek dotyczących tworzenia wizytówki.

Jeśli dodam do karty specjalne wykończenie (np. wytłoczony połysk lub akcent foliowy), czy będzie ono po obu stronach?

Awers twojej karty będzie miał dowolną teksturę lub wykończenie, które wybierzesz. Tył będzie miał gładką, matową powierzchnię – świetną do dodawania notatek, spotkań lub innych informacji.

Previous Jak płacić Apple Pay?
Next Jak opisywać przypadki użycia - use cases?

Może to Ci się spodoba

Tylko 7 proc. największych spółek w Polsce angażuje się w sponsoring piłki nożnej

Piłka nożna to już nie tylko sport, lecz przede wszystkim biznes. Mecze przyciągają na trybuny dziesiątki tysięcy widzów i sponsorów, którzy często inwestują duże pieniądze. W Polsce sponsoring piłki nożnej dopiero się

Przed Wielkanocą rośnie zapotrzebowanie na usługi sprzątające

Okres przedświąteczny i początek wiosny to czas robienia porządków, dlatego rośnie popyt na usługi sprzątające. Poza standardowym zestawem prac przed Wielkanocą zamawiane jest także mycie okien i porządkowanie wnętrz szaf i szafek. Trwająca

Przedsiębiorcom rodzinnym ufa ponad 50 proc. Polaków

Ponad 50 proc. Polaków deklaruje wysokie lub bardzo wysokie zaufanie do przedsiębiorców rodzinnych. To zaś przekłada się na chęć zakupu oferowanych przez nich produktów lub usług – wynika z raportu Fundacji Firmy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!