Smartfony Samsung Galaxy A

Smartfony Samsung Galaxy A

To linia smartfonów, które stworzono z myślą o osobach ceniących solidne wykonanie w połączeniu z dobrą specyfikacją, a jednocześnie nie naciskających na to, aby kupować produkty flagowe. Smartfony Smasung Galaxy A to telefony zaliczane do średniej półki cenowej. Kiedy jednak pod uwagę weźmie się wykonanie, okaże się, że nie ustępują one najważniejszym produktom marki Samsung.

Wygląd oraz obudowa

Przede wszystkim podkreślić należy, że wyjątkowy charakter linii tych smartfonów jest efektem designu klasy premium. Producent zdecydował się zastosować metalową ramkę, dzięki której telefony odporne są nie tylko na pył i kurz, ale również wodę. Wyposażono je także w szkło, które znajduje się po obu stronach smartfona. Linia A – mimo tego, że kosztuje zdecydowanie mniej – nie zostaje w tyle za najbardziej flagowymi modelami tej marki.

Dane techniczne

Podkreślić trzeba, że już pierwsze smartfony zaliczane do serii A charakteryzowały się zdecydowanie lepszym wyposażeniem niż konkurencyjne produkty innych firm zaliczane do tej samej półki cenowej. Miały przede wszystkim wyświetlacz ALMOND. Do tego dochodziła obsługa funkcji Always On Display.

Smartfony Samsung GAlaxy A z pewnością przypadną do gustu wszystkim, którzy cenią nieco mniejsze modele. Model Galaxy 3 ma 4,7-calowy ekran HD. Z kolei Galaxy A5 to 5,2-calowy ekran Full HD. W przypadku tego drugiego modelu producent zdecydował się również zastosować optyczną stabilizację obiektywu. Oba modele różni nie tylko specyfikacja, ale również cena. W efekcie producent zatroszczył się o różne grupy odbiorców. Bez wątpienia smartfony Samsung Galaxy A polecić można wszystkim poszukującym solidnego smartfona, który nie będzie kosztował wiele, a jednocześnie będzie robił naprawdę ładne zdjęcia.

Innowacyjność to nie tylko flagowce

W ostatnim czasie zauważono, że firma Samsung nieco zmieniła swoją politykę. Zwróciła uwagę również na tych klientów, którzy niekoniecznie stawiają wyłącznie na flagowce. W efekcie w swojej ofercie posiada również smartfony zaliczane do średniej półki cenowej. Bez wątpienia wyszło to z korzyścią dla linii Galaxy A. Dzisiaj linia ta to wiele innowacyjnych rozwiązań, które na pewno zaśługują na uwagę.

Smartfonem, który nie jest flagowcem, a oferuje szereg oryginalnych dodatków jest Samsung Galaxy A9Pro i A7.

 Samsung Galaxy A7 to pierwszy smartfon tej koreańskiej firmy, który wyposażono w potrójny aparat główny. Przyjęło się, że jest to nieco tańsza wersja modelu A9 Pro. Telefon charakteryzuje się dość standardową obudową. Tym, co jest nowością jest bez wątpienia umieszczenie czytnika linii papilarnych na bocznej krawędzi. Ten smartfon to najlepszy przykład tego, w którą stronę najprawdopodobniej będzie zmierzała koreańska firma.

Jak wygląda przyszłość?

Samsung nieustannie rozwija swoją linię smartfonów Galaxy A. Co chwilę zapowiada kolejne urządzenia, które mają należeć do średniej półki, a które ma charakteryzować nie tylko przystępna cena, ale również doskonała jakość. Ta seria to również naprawdę niemały wybór różnych urządzeń.

Więcej na stronie samsunggalaxya.pl

Previous Centralny Port Komunikacyjny może być konkurencją dla lotnisk regionalnych
Next Warszawski Dworzec Centralny przejdzie modernizację

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Czy można uzyskać zadowolenie w pracy?

Pragnieniem każdego młodego lub doświadczonego pracownika jest czerpanie zadowolenia z wykonywanego zawodu. Inaczej mówiąc wyznaczone obowiązki wypełnia szybko, bez narzekania i szukania usprawiedliwienia. Jest to jednak ciężkie do osiągnięcia i

Wiadomości 0 Comments

KRRiT pracuje nad nowym projektem badania rynku mediów

To ma być przełom w badaniu rynku mediów w Polsce. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozpoczyna projekt nowego badania telemetrycznego – zbudowanie pomiaru odbiorców treści wideo i audio w możliwie największej liczbie kanałów dystrybucji. Pierwszy

Wiadomości 0 Comments

Telefon stacjonarny: lepiej przenieść do sieci niż z niego rezygnować

Telefonia stacjonarna ma się dobrze, szczególnie w dużych korporacjach i instytucjach. Małe firmy odchodzą od niej na rzecz telefonii komórkowej, nawet jeżeli oznacza to przepłacanie. Czy słusznie? Dane UKE nie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!