Pożyczki na 500 plus dostępne dla coraz większego grona Polaków

Pożyczki na 500 plus dostępne dla coraz większego grona Polaków

Polacy chętnie korzystają z programu 500 plus, który przewiduje wypłatę świadczeń socjalnych w wysokości 500 złotych na każde dziecko w rodzinie. Od lipca 2019 roku z programu korzystają wszystkie dzieci bez względu na dochód w rodzinie, gdyż zniesiono wcześniej obowiązujące kryterium dochodowe. Dzięki temu znacznie szersze grono Polaków może skorzystać z pożyczki na 500 plus. Co to takiego?

1. Pożyczki na 500 plus – gdzie można ją otrzymać?

2. Jak przyznawane są pożyczki na świadczenia socjalne?

Pożyczki na 500 plus to ciekawe rozwiązanie dla wielu rodzin. Dzięki nim możliwe jest zrealizowanie wielu pilnych potrzeb, związanych z wychowywaniem dzieci. Pożyczka na świadczenie socjalne ułatwia wykonanie remontu dziecięcego pokoju, zakup komputera do nauki bądź przygotowanie wyprawki szkolnej. Czym jest pożyczka na 500 plus?

Pożyczki na 500 plus – gdzie można ją otrzymać?

Pożyczki na 500 plus to produkt oferowany wyłącznie przez firmy pożyczkowe. Banki nie zdecydowały się na wliczanie świadczeń socjalnych do dochodów pożyczkobiorców, dlatego niemożliwe jest uzyskanie w nich żadnego kredytu, jeżeli dochód rodziny opiera się na świadczeniach finansowych z MOPS. Pożyczka na 500 plus jest przyznawana bez względu na inne dochody rodziny – wystarczy, że wnioskodawca jest beneficjentem rządowego programu.

W przypadku wnioskowania o pożyczki przez Internet na świadczenia socjalne, firmy pożyczkowe wymagają jedynie podstawowych dokumentów. Wystarczy podać numer i serię dowodu osobistego oraz potwierdzić swoje dane osobowe. W ramach pożyczki otrzyma się nawet kilka tysięcy złotych na dowolny cel. Dzięki temu bez trudu uda się rodzicom zrealizować wszystkie ważne potrzeby dziecka, by zapewnić mu warunki do prawidłowego rozwoju.

Jak przyznawane są pożyczki na świadczenia socjalne?

Pożyczki na świadczenia socjalne są przyznawane tak samo jak inne chwilówki i pożyczki ratalne w instytucjach pozabankowych. Dzięki temu pieniądze są wypłacane szybko i bez zbędnych formalności. Przelew może pojawić się na koncie pożyczkobiorcy nawet w ciągu 15 minut od zaakceptowania wniosku o pożyczkę na 500 plus.

Pożyczkę na 500 plus mogą uzyskać zarówno rodzice wychowujący jedno dziecko, jak i większą gromadkę pociech. Dodatkowo świadczenie ułatwia uzyskanie pożyczki samotnym rodzicom, którzy do tej pory rezygnowali z jej zaciągnięcia z powodu trudności z terminowym uregulowaniem rat zobowiązania. Takie rozwiązanie ułatwia realizację wielu planów, które do tej pory rodziny musiały odkładać ze względu na obawy o swoją sytuację finansową.

Previous Min. gospodarki morskiej: polskie porty mają szansę dominować w regionie Bałtyku
Next Inwestycje w kryptowaluty wymagają większej ostrożności

Może to Ci się spodoba

Emerytury 0 Comments

Pracownicze plany kapitałowe nie rozwiążą problemu niskich emerytur kobiet

Pracownicze programy kapitałowe mogą zwiększyć wysokość emerytur, o ile ich autorom uda się odbudować zaufanie do państwa po demontażu OFE i zachęcić pracowników do oszczędzania. Wiele zależeć będzie także od rozwiązań szczegółowych,

Finanse osobiste 0 Comments

8 sierpnia ruszy pula środków z programu Mieszkanie dla Młodych

Według wstępnych informacji od 8 sierpnia będzie można składać wnioski o dofinansowanie z programu Mieszkanie dla Młodych. Dzięki zmianom w zasadach programu na dopłaty dla kupujących własne M trafi dodatkowe ponad 100 mln zł, z tego

Finanse osobiste 0 Comments

Jak zostać rentierem?

Marzeniem wielu osób jest zarobić tyle, aby w wieku czterdziestu lub pięćdziesięciu lat zrezygnować z pracy i utrzymywać się z odsetek. Kusząca jest wizja pracowania tylko dla własnej przyjemności lub

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!