Pinezki – czy przydają się w biurze?

Pinezki – czy przydają się w biurze?

Pinezka to krótki gwóźdź lub szpilka, wyposażona w dużą główkę, która jest płaska, dzięki czemu bardzo wygodnie jest używać tego produktu bez użycia młotka. Pinezki zresztą nie są stosowane po to, by spinać ze sobą jakieś solidniejsze rzeczy – stosuje się je przede wszystkim w biurach, na przykład do mocowania karteczek na tablicy korkowej. To taki element, który z jednej strony wydaje się niepotrzebny, ale często się przydaje w przestrzeni biurowej i w związku z tym warto go mieć. Co należy wiedzieć o pinezkach i gdzie kupić te wysokiej jakości produkty, które rzeczywiście będą pomagać, zamiast sprawiać dodatkowy kłopot? Redaktor epinezki.pl wyjaśnia.

Pinezki – przydatny produkt

Pinezki posiadają główkę wykonaną z metalu lub z tworzywa sztucznego. Jedna i druga wersja jest często używana, chociaż większość produktów jest raczej w całości metalowych. Pinezki muszą odznaczać się wytrzymałością, by mogły być stosowane wielokrotnie. Jeśli ich jakość jest słaba, odkształcają się przy próbie wbicia i nie spełniają należycie swojej roli. Nie trzeba chyba dodawać, że w takim wypadku bardziej przeszkadzają, niż pomagają. Dlatego tak istotne jest, żeby zainwestować w odpowiedni rodzaj pinezek – który sprawdzi się w każdym biurze. Pracownicy biurowi nie mają czasu na poszukiwanie kolejnych pinezek, ani zbieranie tych połamanych. Firma nie ma też przecież funduszy, które warto tracić ciągle na nowe produkty tego typu. Wiadomo, że część po pewnym czasie się zniszczy, jednak czas ich użytkowania powinien być mimo wszystko długi. Pinezki znajdują sporo zastosowań. Najczęściej są jednak stosowane do przypinania kartek papieru do tablicy ogłoszeń. W ten sposób pomagają przekazywać istotne informacje. Są jednocześnie dużo wygodniejsze w użytkowaniu niż na przykład szpilki, ponieważ są większe i lepiej widoczne. Dzięki większej główce łatwiej jest je wbić i istnieje mniejsze ryzyko, że ktoś się przez nie zrani. 

Pinezki – oferta Alibiuro

Alibiuro to sklep internetowy, który oferuje liczne produkty kierowane do biur. To kompleksowe wyposażenie biur, czyli akcesoria komputerowe, produkty piśmiennicze, materiały biurowe, ale też produkty spożywcze do biur, środki czystości oraz meble biurowe. Kto zatem pragnie zamówić w jednym miejscu wszystkie produkty, które przydadzą się w biurze, powinien przejrzeć ofertę tej firmy. Sklep oferuje towary od różnych producentów, w różnych cenach, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i swoich pracowników. W ofercie firmy są także pinezki. Znajdują się w dziale ARTYKUŁY BIUROWE, na podstronie PINEZKI, SPINACZE, GUMKI. Warto przejrzeć asortyment całego sklepu, żeby zamówić od razu wszystko, co się przyda. Pinezki przydadzą się z pewnością – gdy będzie trzeba coś ogłosić, zamieścić na tablicy grafik na nowy tydzień czy miesiąc, przypiąć gdzieś listę zadań, albo po prostu odpowiednio zaprezentować jakieś wieści w trakcie konferencji. To niezwykle przydatne, drobne elementy, których lepiej nie bagatelizować. Współczesne wersje są kolorowe i przyjemne dla oka, dzięki czemu jeszcze milej się ich używa.

Więcej na stronie epinezki.pl

Previous Wydruk zdjęć - czy można go zamówić online?
Next Smartfony Xiaomi Redmi - budżetowe smartfony na każdą kieszeń

Może to Ci się spodoba

Jakie obowiązki ma PKD?

Polska Klasyfikacja Działalności (PKD) została powołana 3 lata temu na wyraźną prośbę ONZ we wszystkich państwach Unii Europejskiej. Posługuje się kodami do oznaczania poszczególnych przedsiębiorstw. W jakim celu utworzono PKD?

Rekordowy wzrost zatrudnienia

Pierwsze półrocze tego roku było bardzo dobre dla rynku pracy. W drugim kwartale wzrost zatrudnienia wyniósł 2,9 proc., natomiast w skali całego półrocza – 2,7 proc. Zdecydowanym rekordzistą pod tym względem są

E-biznes 0 Comments

Ograniczenie handlu w niedziele szansą dla sklepów internetowych. Polacy powoli zmieniają swoje nawyki zakupowe

Polacy powoli przyzwyczajają się do robienia zakupów przed weekendem. Co więcej, w obawie przed zamkniętymi sklepami w niedzielę robią zakupy na zapas. Według danych GUS w marcu sprzedaż detaliczna wzrosła aż o 17,9 proc. względem

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!