Pilne wydatki? Pożyczaj online!

Pilne wydatki? Pożyczaj online!

Gdy potrzebujemy szybko pieniędzy, a nie bardzo mamy od kogo pożyczyć „na już”, z pomocą przychodzą nam firmy finansowe, które przy minimalnych formalnościach udzielają pożyczek na dowolny cel, a pieniądze możemy mieć na koncie już tego samego dnia. Przyjrzyjmy się bliżej tym usługom. Zapraszamy do lektury!

Wygoda i łatwe wnioskowanie

Dzięki pożyczkom online możemy wygodnie zaciągnąć zobowiązanie finansowe, nie wychodząc z domu. Kto ma dziś czas na spacery po biurach firm pozabankowych i stanie w kolejkach? Wraz z upowszechnianiem się Internetu, coraz więcej instytucji finansowych świadczy swoje usługi w sieci. W dobie dużej konkurencji, liczy się postawa pro-kliencka. Dlatego im prostsza procedura zaciągania pożyczki – tym lepiej. Idealny scenariusz jest taki, że klient najpierw wybiera kwotę i okres kredytowania za pomocą intuicyjnego suwaka na stronie firmy pożyczkowej, dzięki czemu widzi on od razu ostateczną kwotę, obejmującą wszystkie opłaty dodatkowe, którą będzie musiał uregulować. Następnie pożyczkobiorca wypełnia wniosek i w ciągu kilku minut otrzymuje decyzję. Firmy poważnie traktujące klientów odpowiadają na każdy wniosek, nawet ten odrzucony.

Przejrzyste warunki

Godne zaufania instytucje finansowe proponują swoim klientom jasne zasady zaciągania pożyczek, bez ukrytych kosztów i kruczków. Oczywiste jest, że firmie opłaca się, by klient nie tylko pożyczył i oddał pieniądze, ale także wrócił po kolejną pożyczkę! Nie byłoby więc w interesie wierzyciela zniechęcać do siebie pożyczkobiorców. Firmy oferują klientom różne opcje, gdy chodzi o termin spłaty pożyczki – niekiedy może on dochodzić nawet do kilkudziesięciu miesięcy. Od potrzeb i możliwości klienta zależy więc, czy zdecyduje się on na spłatę jak najszybszą, czy rozłożoną na kilkadziesiąt rat. Warto także dodać, że dziś w firmach zajmujących się finansami standardem są nowoczesne metody i certyfikaty szyfrowania danych, dzięki czemu mamy pewność, że nasze poufne informacje będą bezpieczne i nie wydostaną się poza system instytucji, której je podajemy. Ułatwieniem jest także to, że możemy bezproblemowo spłacić pożyczoną kwotę przed terminem, jeśli pozwoli nam na to nasza sytuacja finansowa.

Kto może pożyczyć online?

Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą pieniądze – i to często niemałe kwoty – konieczne jest spełnienie pewnych warunków. Dobrze się jednak składa, że w przypadku pożyczek zaciąganych przez Internet procedury zostały maksymalnie uproszczone. Przykładowo, jedna z firm zajmujących się udzielaniem pożyczek online – Vippo – świadczy usługi obywatelom Polski, którzy ukończyli 25 rok życia i nie figurują w żadnym rejestrze dłużników. Nie są to wysokie wymagania, ale wystarczają firmie do weryfikacji swoich przyszłych klientów. Należy mieć na uwadze, że w rejestrze dłużników można się znaleźć nawet przez błahe z pozoru sprawy – niezapłacone rachunki za prąd i gaz czy zaległy czynsz. Receptą na spokój i otwartą drogę do zaciągania pożyczek i kredytów jest terminowość w regulowaniu wszelkich zobowiązań finansowych. O ile w przypadku rachunków odsetki nie są bardzo wysokie, o tyle w razie przegapionej raty pożyczki musimy liczyć się z bardziej obciążającymi portfel opłatami dodatkowymi.

Previous Opłata za wymianę waluty: jak ją policzyć?
Next Branża logistyczna dynamicznie rośnie

Może to Ci się spodoba

Finanse osobiste 0 Comments

Czy wolontariuszowi należą się świadczenia?

Wolontariusze poszukiwani są w wielu instytucjach i stowarzyszeniach. Zgadzają się wypełniać zlecone zadania za darmo i znoszą ciężkie warunki pracy. Jednak zgodnie z przepisami mogą oczekiwać na nieliczne świadczenia dodatkowe.

Kredyty 0 Comments

Nowe regulacje polepszą sytuację kredytobiorców?

Nowa, proponowana przez rząd ustawa wprowadzi kilka nowych regulacji na rynku kredytów hipotecznych. Niektóre z  rozwiązań zalecanych przez KNF w rekomendacji S również zostaną dodane do dokumentu. Czy pomysły w

Finanse osobiste 0 Comments

Polacy planują wydać na wakacyjny urlop blisko 3 tys. zł

2869 zł – tyle średnio Polacy planują wydać na wakacyjny wypoczynek w tym roku – wynika z Barometru Providenta. To średnio o 570 zł więcej niż przed rokiem. Zdecydowana większość wyjeżdżających sfinansuje urlop

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!