Meble fryzjerskie

Meble fryzjerskie

W każdym salonie fryzjerskim powinno się zadbać o jak najlepszy sprzęt. Największą rolę zawsze będą ogrywać ręce fryzjera, jednak pamiętajmy, że klient powinien czuć się dobrze w miłym otoczeniu, siedząc na wygodnym fotelu. Dlatego właśnie, dobór meble fryzjerskich jest bardzo ważny. Nie warto oszczędzać tutaj wybierając tańsze, mniej wygodne i praktyczne odpowiedniki. Dlatego, warto przeglądnąć bieżące oferty i wybrać najlepszą opcję, patrząc na długofalowy efekt. Jakie meble fryzjerskie powinny znaleźć się w salonie?

Pierwszą rzeczą, o którą powinniśmy zadbać jest fotel dla klienta. Powinien on być zarówno wygodny jak i praktyczny dla fryzjera. Najlepszą opcją są fotele z podnóżkami, dzięki którym klient z łatwością będzie mógł się zrelaksować. Ważne jednak jest również oparcie. Możemy wybrać zabudowany, miękki fotel lub dłuższy z nieco twardszym siedzeniem. Spoglądając na sprawę okiem fryzjera, pamiętajmy o możliwości regulacji wysokości fotela. Może to znacznie ułatwić jego pracę i usprawnić proces wykonania całej usługi.

Innym elementem znacznie ułatwiającym pracę fryzjer są pomocniki fryzjerskie oraz wózki. W łatwy i szybki sposób pozwalają dostać się do najpotrzebniejszych sprzętów i zabrać je ze sobą do każdego klienta. Półki w pomocniku ułożone są w jak najbardziej ergonomiczny sposób, tak aby fryzjer miał zawsze pod ręką to czego właśnie potrzebuje. Dodatkowo, meble te nie zajmują dużo miejsca w salonie i z łatwością można je przemieszczać. Jest to idealna opcja dla każdego salonu fryzjerskiego, w którym dużo się dzieje.

Klienci bardzo często korzystają z usługi umycia włosów w profesjonalny sposób i z pomocą odpowiednich kosmetyków. Do tego potrzebne są myjnie fryzjerskie. Jest to fotel połączony z pewnego rodzaju umywalką, w której fryzjer może umyć włosy klientowi. Do wyboru mamy fotele lub całe łózka, które na pewno pokochają odwiedzający. W tym przypadku, bardzo ważny jest dobór odpowiedniego fotela, tak aby układ ciała naszego klienta był dla niego jak najbardziej wygodny i komfortowy.

Oprócz dobrze wyposażonej części użytkowej naszego salonu, powinniśmy również zadbać o poczekalnię. To właśnie tam klienci zdobywają swoje pierwsze wrażenie o salonie. Poczekalnia powinna być wyposażona w wygodną kanapę lub fotele oraz stolik. Dla zabicia czasu, możemy wystawić gazetnik z najnowszymi numerami czasopism lub albumów z fryzurami. Nic nie stoi na przeszkodzie by postawić tam również wygodne i miękkie pufy, z których na pewno wiele osób będzie korzystać. Poczekalnia, wbrew pozorom, jest bardzo ważnym miejscem w całym salonie i należy zadbać o jej wyposażenie.

Dobrze funkcjonujący salon fryzjerski to nie tylko profesjonalni styliści, ale również cale otoczenie i środowisko. Pamiętajmy, aby zadbać o dobrą atmosferę w salonie i klimat, dzięki któremu klienci będą chcieli wracać do tego miejsca. W wyborze mebli zawsze mogą pomóc nam różni doradcy, którzy bazując na opiniach klientów z łatwością połączą ich wymagania z naszym budżetem i wizją salonu.

Previous Pozytywna obecność w mediach przekłada się na reputację marki
Next Drukarka laserowa – zalety i wady

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Streamsoft niezmiennie od 4 lat liderem rynku ERP w Polsce

Biuro badawczo-analityczne DIS opublikowało najnowszy raport, zatytułowany „Wdrożenia systemów ERP 2013” – wyniki bardzo dobrze oceniają firmę Streamsoft – producenta oprogramowania ERP. Z raportu DIS wynika, że Streamsoft Prestiż jest

Wiadomości 0 Comments

Polityka pieniężna przestała być nudna

Choć przed zbliżającym się posiedzeniem Rady Polityki Pieniężnej jest niemal pewne, że dojdzie do obniżki stóp procentowych, nie oznacza to, że wiadomo jaka będzie jej skala. Co więcej, nie ma

Wiadomości 0 Comments

Wojna handlowa między USA a Chinami może być korzystna dla polskich firm

Azja stała się atrakcyjnym rynkiem eksportowym dla polskich firm. Tylko w ciągu ostatniego roku wartość ubezpieczonego przez Euler Hermes polskiego eksportu do Państwa Środka wzrosła o 28 proc. Konflikt gospodarczy między Chinami a Stanami

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!