Materiały spawalnicze marki ESAB – co warto o nich wiedzieć?

Materiały spawalnicze marki ESAB – co warto o nich wiedzieć?

Marka ESAB to wiodący lider w produkcji wysokiej jakości materiałów spawalniczych oraz narzędzi do spawania i cięcia. Jej logiem są sygnowane wyłącznie najlepszej jakości produkty, które przyczyniają się do kolejnych sukcesów branży spawalniczej oraz stałego jej rozwoju w zgodzie z postępem technologicznym i duchem czasu. ESAB jest znana nie tylko ze swoich doskonałych produktów, ale także osiągnięć, które na dobre zapisały się w historii rozwoju spawalnictwa.

Marka ESAB i jej osiągnięcia w dziedzinie spawalnictwa

Założycielem szwedzkiej marki ESAB był Oscar Kjellberg, który w 1904 r. otworzył firmę o nazwie Elektriska Svetsnings-Aktiebolaget. Jednym z najważniejszych jego osiągnięć było wynalezienie elektrody otulonej, której zastosowanie pozwoliło na uzyskiwanie efektywniejszych oraz trwalszych rezultatów spawania. Kolejnymi wprowadzonymi przez markę innowacjami w dziedzinie spawania były natomiast elektrody zasadowe i nierdzewne, które po dziś dzień są z wykorzystywane na całym świecie. ESAB jest ponadto twórcą nowoczesnych systemów spawania MIG i MAG, które należą do jednych z najczęściej wykorzystywanych metod we współczesnym spawalnictwie.

Od samego początku istnienia, głównym celem firmy ESAB było dostarczanie coraz lepszych rozwiązań, produktów oraz narzędzi, które miały zadanie ułatwiać, przyspieszać oraz podnosić efektywność pracy spawaczy na całym świecie. Jej działalność zrewolucjonizowała branżę spawalniczą, a kolejne wynalazki stały się krokami milowymi w rozwoju spawalnictwa. To w dużej mierze dzięki nim branża ta wygląda bowiem tak, jak obecnie, a współcześni spawacze mogą korzystać z wysokiej jakości rozwiązań, które ułatwiają ich codzienną pracę, podnoszą jej skuteczność i efektywność oraz pozytywnie wpływają na kwestie bezpieczeństwa.

W czym specjalizuje się marka ESAB i co można znaleźć w jej ofercie?

Marka ESAB specjalizuje się w projektowaniu i produkcji kompleksowych produktów skierowanych do wymagających użytkowników z branży spawalniczej. W jej bogatej ofercie znaleźć można szeroki wybór narzędzi, akcesoriów oraz sprzętu przeznaczonego zarówno do spawania, jak i cięcia metali. Bardzo ważnym filarem działalności marki, na którym w największej mierze skupia swoją działalność w dzisiejszych czasach, są rozwiązania służące do automatyzacji spawania. W jej ofercie można ponadto znaleźć akcesoria oraz środki ochrony osobistej przeznaczone dla profesjonalnych spawaczy.

Z rozwiązań stworzonych i wprowadzonych na rynek przez tą szwedzką firmę korzysta obecnie wiele branży – w tym budownictwo, motoryzacja, przemysł, energetyka oraz konserwacja. Tworzone przez markę produkty pozwalają wznosić procesy spawania i cięcia metali na zupełnie nowy, wyższy poziom nadając współczesnemu spawalnictwu zupełnie nowej jakości. Marka esab nie osiada jednak na laurach, lecz stale udoskonala swoje produkty pragnąć dostarczać klientom najlepszych rozwiązań, które dobrze przysłużą się ich codziennej pracy czyniąc ją jeszcze wydajniejszą, bezpieczniejszą oraz skuteczniejszą.

Previous Co najmniej 720 mln zł na ratowanie firm zagrożonych niewypłacalnością i restrukturyzacją
Next System zarządzania dokumentami, czyli jak usprawnić obieg dokumentów i informacji w firmie?

Może to Ci się spodoba

ABC inwestowania 0 Comments

Co czwarty Polak kupuje ekologiczne kosmetyki. To efekt coraz silniejszego trendu slow life

Brak parabenów, silikonów, detergentów, surowców z roślin genetycznie modyfikowanych i sztucznych barwników sprawia, że ekokosmetyki zyskują coraz większe uznanie konsumentów. Sięga po nie 25 proc. klientów, częściej kobiety – blisko 40 proc. Kosmetyki

Inwestowanie 0 Comments

Zwiększa się zapotrzebowanie na leki, produkty i usługi medyczne

Wartość sprzedaży aptecznej sięgnęła w ubiegłym roku 30 mld zł, w tym roku oczekiwany jest kilkuprocentowy wzrost. Przyszłością rynku są telemedycyna i e-commerce. Neuca, lider polskiego rynku dystrybucji farmaceutyków, zapowiada również inwestycje w badania

Inwestowanie 0 Comments

Gdzie szukać informacji o rynkach Forex?

Zdecydowałeś się zacząć przygodę z grą na międzynarodowych rynkach walutowych. Odbyłeś darmowe szkolenie oferowane przez dom maklerski, przez miesiąc korzystałeś z konta demonstracyjnego, twoja wiedza na temat dostępnych mechanizmów jest

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!