Lokalizacja telefonu przez Internet

Lokalizacja telefonu przez Internet

Żyjemy w czasach komputeryzacji i zaawansowanych technologii, dzięki czemu codzienne życie staje się prostsze, a nowinki technologiczne które jeszcze kilkanaście lat temu były niemożliwe, dziś stają się chlebem powszednim. Podobnie jest w kwestii lokalizacji telefonu, dzięki aplikacji i-mobi, za pomocą której szybko i łatwo namierzymy telefon osoby nam bliskiej, na przykład dziecka nad którym sprawujemy kontrolę.

Jak zlokalizować telefon?

Lokalizacja telefonu, a raczej namierzanie konkretnego numeru telefonu, możliwe jest za pośrednictwem aplikacji i-mobi oraz nadajników, jakie posiadają operatorzy komórkowi. Za pomocą GPS’a oraz odpowiedniego nadajnika, lokalizacja telefonu odbywa się szybko i bez większych problemów. Oczywiście nie każdy numer możemy zlokalizować, ale jeżeli tylko posiadamy go w bazie numerów telefonów, które chcemy i możemy kontrolować, namierzenie takiego numeru nie stanowi dla aplikacji i-mobi żadnego problemu.

Jak się do tego zabrać?

Po pierwsze musimy oczywiście zainstalować aplikację i-mobi na swoim telefonie, oraz zarejestrować się w niej, aby móc w pełni korzystać z wszystkich zalet i korzyści możliwości namierzania telefonów komórkowych przez internet. W następnej kolejności, należy wprowadzić numer telefonu, nazwę telefonu osoby którą chcemy kontrolować oraz numer kodu otrzymany od aplikacji podczas instalacji. Wszystkie te działania są proste i może je wykonać każdy, kto choć trochę zna się na obsłudze komputerów i telefonów komórkowych. Sama aplikacja krok po kroku przeprowadzi cię przez cały proces instalacji, abyś mógł cieszyć się bezpieczeństwem i monitorowaniem danego numeru telefonu.

Zasięg aplikacji

Zastanawiasz się gdzie jest Twój mąż? Martwisz się że dziecko nie wróciło jeszcze do domu? Lokalizacja telefonu za pomocą i-mobi jest nie tylko szybka, ale również wyjątkowo dokładna. Otrzymasz powiadomienie o lokalizacji danego numeru z dokładnością nawet do jednego metra, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o jego właściciela, nawet jeżeli spóźnia się na umówioną godzinę.

Jak namierzyć telefon przez internet?

jeszcze do niedawna takie czynności nie były możliwe. Telefony mogły być namierzane wyłącznie przez służby do tego wyznaczone, a sieci komórkowe strzegły wszystkich danych lokalizacyjnych. Dziś wystarczy jedynie zainstalować właściwą aplikację śledzącą na danym telefonie i namierzanie tego numeru możemy rozpocząć niemalże natychmiast. Korzystając z aplikacji i-mobi możemy szybko i bezproblemowo zlokalizować dany numer, a wszystko za pośrednictwem specjalnych nadajników BTS oraz serwisu Google Maps. Jeżeli tylko masz smartfon, zainstalowałeś aplikację śledzącą na danym numerze telefonu i posiadasz stały dostęp do internetu, namierzanie danego numeru telefonu to kwestia kilku minut.

Lokalizacja telefonu dla każdego

Aplikacja pozwalająca zlokalizować dany numer telefonu wykorzystywana jest nie tylko przez rodziców. Możemy z powodzeniem zastosować ją w stosunku do członków rodziny, ale również do osób pracujących w firmie. Jesteśmy pracodawcą i potrzebujemy kontroli nad pracownikami? Aplikacja i-mobi to doskonałe narzędzie, wykorzystywane również w firmach.

Previous Przemysł tworzyw sztucznych w Polsce rozwija się szybciej niż w Europie
Next Wraz z rosnącą liczbą ukraińskich pracowników przybywa usług do nich skierowanych

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Technologia LED wypiera klasyczne żarówki

Technologia LED ma coraz większy udział w globalnym rynku oświetlenia. Według szacunków do 2020 roku wartość segmentu oświetlenia LED-owego sięgnie 64 mld euro. Ekologiczna i energooszczędna technologia jest coraz chętniej wybierana przez konsumentów

Wiadomości 0 Comments

Maturzysto wybierz dobrze – ponad połowa Polaków zmieniłaby profil nauki, gdyby tylko mogła

Maturzysto wybierz dobrze – ponad połowa Polaków zmieniłaby profil nauki, gdyby tylko mogła Z badania Millward Brown przeprowadzonego na zlecenie Work Service S.A. wynika, że w Polsce mamy duży problem

Wiadomości 0 Comments

Na czym polega job sharing?

Kłopot ze znalezieniem posady trwa już kilka lat. Duża część bezrobotnych potrzebuje sprawdzonych metod pozyskiwania zatrudnienia i chce korzystać z udostępnianych i darmowych narzędzi. Wśród nich wskazać trzeba job sharing.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!