Kursy biznesowe za granicą. Poznaj Business English w środowisku przedsiębiorców

Kursy biznesowe za granicą. Poznaj Business English w środowisku przedsiębiorców

Komunikatywna znajomość języka angielskiego może nie wystarczyć osobom, które pracują w branży biznesowej. Fachowe słownictwo, określane jako Business English, nie jest wprowadzane podczas tradycyjnych kursów, gdyż nie przydaje się w życiu codziennym. Wybierz biznesowy kurs angielskiego w Anglii, aby mieć zajęcia w grupie profesjonalistów z całego świata. Ucz się angielskiego i wymieniaj się doświadczeniami biznesowymi.

Angielski biznesowy w Anglii – zalety

Wyjeżdżając na kursy językowe dla dorosłych do Anglii, szybciej zaczniesz władać biznesowym słownictwem, niż podczas kursów organizowanych w Polsce. Kursy biznesowe za granicą organizowane są dla mieszkańców całego świata, więc jest to niepowtarzalna okazja do zdobycia cennych kontaktów i znalezienia partnerów biznesowych. Jeśli planujesz założyć własny biznes lub otworzyć filię swojej firmy za granicą, nie ma lepszego miejsca na znalezienie partnerów niż kurs angielskiego w Londynie dla dorosłych.

Kursy biznesowe za granicą – wymagania językowe

Martwisz się tym, że Twój poziom angielskiego jest niewystarczający, by udać się na kurs Business English? Zapomnij o tego typu obawach. Możesz szlifować swój angielski na kursie ogólnym, a popołudniami uczestniczyć w kursie biznesowym w postaci lekcji indywidualnych dostosowanym do Twojego poziomu. Grupowe lekcje biznesowe warto wybierać dopiero na poziomie średnio-zaawansowanym i wyższych.

Kursy językowe dla dorosłych – Lekcje ogólne połączone z biznesowymi

Nauczenie się przydatnych zwrotów biznesowych bez opanowania podstaw języka ogólnego nie wystarczy do prowadzenia owocnej komunikacji w środowisku zawodowym. Dlatego bardzo dużą popularnością cieszą się kursy łączące zajęcia ogólne od rana  z lekcjami biznesowymi po południu. Tego typu kursy mają zwykle wymiar  20 lekcji ogólnych plus 10 lekcji biznesowych tygodniowo.

Jak znaleźć  najlepszy kurs Business English w Anglii?

Kursy biznesowe za granicą organizowane są w wielu szkołach – jak więc wybrać tę najlepszą? Warto skorzystać z pomocy doradcy edukacyjnego, który współpracuje z wieloma angielskimi szkołami oferującymi kursy Business English potrafi je porównać i wskazać różnice. Najbardziej doświadczeni doradcy pracują w firmie JPEdukacja, która ma w swojej ofercie wyjazdy na kursy biznesowe w Londynie, Oxfordzie, Cambridge, Brighton, Edynburgu, Manchesterze, a także w wielu mniejszych miejscowościach i innych anglojęzycznych krajach.

Wybierając się na angielski biznesowy w Anglii musimy wstępnie pomyśleć o naszych preferencjach odnośnie:

  • intensywności i formy kursu: kursy biznesowe są zwykle bardziej intensywne: 25-30 lekcji tygodniowo; czy kurs ma być w całości poświęcony tematyce biznesowej czy tylko częściowo, czy szukamy zajęć w minigrupach, czy może nastawiamy się na lekcje indywidualne?
  • formy zakwaterowania: czy chcę mieszkać u rodziny goszczącej, w hotelu, szkolnym akademiku lub niezależnym mieszkaniu, z zapewnionymi posiłkami czy bez? Każda forma ma swoje wady i zalety. Warto je przedyskutować z doradcą edukacyjnym.
  • terminu i długości pobytu na kursie biznesowym w Anglii.

lokalizacji: można kształcić się językowo w takich miejscach jak m.in. nadmorskie miasteczka spokojne zimą, tętniące życiem w lecie: Bournemouth, Eastbourne, Brighton, Torbay; bogaty w atrakcje i zatłoczony Londyn, inne lokalizacje z dogodnym dojazdem z lotniska jak Bath, Cambridge, Liverpool, Oxford, Manchester itd.

Previous Jak szybko zbudować bazę subskrybentów?
Next Coraz lepsza sytuacja Kolei Mazowieckich

Może to Ci się spodoba

Od maja przyszłego roku instytucje publiczne będą powoływać własnych inspektorów ochrony danych osobowych

Za nieco ponad rok wejdą w życie unijne przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Nowe prawo nałoży szereg wymogów na podmioty, które gromadzą i przetwarzają takie dane. Część z nich będzie zmuszona powołać w swoich

Biuro rachunkowe 0 Comments

Czy opłaca się zostać księgową

Warunki, którymi cechuje się rynek pracy stale się zmieniają. Z tego powodu coraz trudniej jest zdecydować się na odpowiedni kierunek studiów, który zapewni nam dobrą posadę na wiele lat. Dodatkowo,

Oracle i Integrated Solutions (IS) łączą siły. Będą wspierać firmy w cyfrowej transformacji

Blisko połowa dużych firm chce skorzystać z usług w chmurze obliczeniowej – wynika z danych IDC. Wśród głównych powodów jest dążenie nie tylko do ograniczenia kosztów, lecz także do przyśpieszenia wprowadzania usług i zapewnienia większego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!