Kursy biznesowe za granicą. Poznaj Business English w środowisku przedsiębiorców

Kursy biznesowe za granicą. Poznaj Business English w środowisku przedsiębiorców

Komunikatywna znajomość języka angielskiego może nie wystarczyć osobom, które pracują w branży biznesowej. Fachowe słownictwo, określane jako Business English, nie jest wprowadzane podczas tradycyjnych kursów, gdyż nie przydaje się w życiu codziennym. Wybierz biznesowy kurs angielskiego w Anglii, aby mieć zajęcia w grupie profesjonalistów z całego świata. Ucz się angielskiego i wymieniaj się doświadczeniami biznesowymi.

Angielski biznesowy w Anglii – zalety

Wyjeżdżając na kursy językowe dla dorosłych do Anglii, szybciej zaczniesz władać biznesowym słownictwem, niż podczas kursów organizowanych w Polsce. Kursy biznesowe za granicą organizowane są dla mieszkańców całego świata, więc jest to niepowtarzalna okazja do zdobycia cennych kontaktów i znalezienia partnerów biznesowych. Jeśli planujesz założyć własny biznes lub otworzyć filię swojej firmy za granicą, nie ma lepszego miejsca na znalezienie partnerów niż kurs angielskiego w Londynie dla dorosłych.

Kursy biznesowe za granicą – wymagania językowe

Martwisz się tym, że Twój poziom angielskiego jest niewystarczający, by udać się na kurs Business English? Zapomnij o tego typu obawach. Możesz szlifować swój angielski na kursie ogólnym, a popołudniami uczestniczyć w kursie biznesowym w postaci lekcji indywidualnych dostosowanym do Twojego poziomu. Grupowe lekcje biznesowe warto wybierać dopiero na poziomie średnio-zaawansowanym i wyższych.

Kursy językowe dla dorosłych – Lekcje ogólne połączone z biznesowymi

Nauczenie się przydatnych zwrotów biznesowych bez opanowania podstaw języka ogólnego nie wystarczy do prowadzenia owocnej komunikacji w środowisku zawodowym. Dlatego bardzo dużą popularnością cieszą się kursy łączące zajęcia ogólne od rana  z lekcjami biznesowymi po południu. Tego typu kursy mają zwykle wymiar  20 lekcji ogólnych plus 10 lekcji biznesowych tygodniowo.

Jak znaleźć  najlepszy kurs Business English w Anglii?

Kursy biznesowe za granicą organizowane są w wielu szkołach – jak więc wybrać tę najlepszą? Warto skorzystać z pomocy doradcy edukacyjnego, który współpracuje z wieloma angielskimi szkołami oferującymi kursy Business English potrafi je porównać i wskazać różnice. Najbardziej doświadczeni doradcy pracują w firmie JPEdukacja, która ma w swojej ofercie wyjazdy na kursy biznesowe w Londynie, Oxfordzie, Cambridge, Brighton, Edynburgu, Manchesterze, a także w wielu mniejszych miejscowościach i innych anglojęzycznych krajach.

Wybierając się na angielski biznesowy w Anglii musimy wstępnie pomyśleć o naszych preferencjach odnośnie:

  • intensywności i formy kursu: kursy biznesowe są zwykle bardziej intensywne: 25-30 lekcji tygodniowo; czy kurs ma być w całości poświęcony tematyce biznesowej czy tylko częściowo, czy szukamy zajęć w minigrupach, czy może nastawiamy się na lekcje indywidualne?
  • formy zakwaterowania: czy chcę mieszkać u rodziny goszczącej, w hotelu, szkolnym akademiku lub niezależnym mieszkaniu, z zapewnionymi posiłkami czy bez? Każda forma ma swoje wady i zalety. Warto je przedyskutować z doradcą edukacyjnym.
  • terminu i długości pobytu na kursie biznesowym w Anglii.

lokalizacji: można kształcić się językowo w takich miejscach jak m.in. nadmorskie miasteczka spokojne zimą, tętniące życiem w lecie: Bournemouth, Eastbourne, Brighton, Torbay; bogaty w atrakcje i zatłoczony Londyn, inne lokalizacje z dogodnym dojazdem z lotniska jak Bath, Cambridge, Liverpool, Oxford, Manchester itd.

Previous Jak szybko zbudować bazę subskrybentów?
Next Coraz lepsza sytuacja Kolei Mazowieckich

Może to Ci się spodoba

Polskie firmy przodują w delegowaniu pracowników do Niemiec i Austrii

Już co piąty delegowany w Europie jest Polakiem. Większość wysyłanych pracowników to doświadczone osoby, informatycy i inżynierowie. Przekłada się to na zarobki – w Austrii i Niemczech są znacznie wyższe niż w innych krajach wybieranych

Oczaruj klientów, wzbudź zawiść konkurencji i wrzuć to w koszty! – czyli o upominkach firmowych słów kilka

Obdarowywanie klientów gadżetami reklamowymi z logo firmy weszło już na dobre do zakresu działań marketingowo-promocyjnych. Najczęściej wśród takich upominków spotyka się długopisy, kubki, smycze, breloki oraz inne nieszczególnie kosztowne drobiazgi.

Firma 1Comments

Czy służbowe samochody będą kontrolowane?

Każdy właściciel szuka rozwiązań prawnych i łagodnych przepisów. Wśród wielu jest opcja zakupu samochodu dla firmy bez przymusu opłacania podatku VAT. Jednak właściciele rzadko są rzetelny. W jaki sposób urząd

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!