Kredyt TOP MBA dla studentów MBA od Alior Banku i PZU

Kredyt TOP MBA dla studentów MBA od Alior Banku i PZU

Alior Bank we współpracy z PZU przygotował Kredyt Top MBA – produkt przeznaczony dla studentów Master of Business Administration (MBA). Oferowane rozwiązanie stanowi wyjątkową formę finansowania nauki na najbardziej prestiżowych uczelniach na świecie. Jest to pierwszy taki produkt dostępny na polskim rynku.

Kredyt TOP MBA to pierwsza oferta na rynku, która umożliwia polskim studentom finansowanie edukacji w ramach programu MBA i stałych opłat wynikających z umowy zawartej z daną uczelnią. Ponadto w ramach produktu można wnioskować o środki na pokrycie kosztów utrzymania.

Kredyt jest przeznaczony dla osób, które ukończyły 21 lat, posiadają polskie obywatelstwo i zakwalifikowały się do programu MBA na jednej z dziesięciu najlepszych uczelni, według listy publikowanej co roku przez Financial Times. Należą do nich: Harvard Business School, Stanford Graduate School of Business, University of Pennsylvania: Wharton, London Business School, Columbia Business School, Insead, Iese Business School, Hong Kong UST Business School, MIT: Sloan, University of Chicago: Booth.

Nowy produkt wyróżnia fakt, że standardowe zabezpieczenie wymagane od klienta przez bank, zostało zastąpione ubezpieczeniem ryzyka spłaty kredytu zawartym pomiędzy Alior Bankiem i PZU. Bank nie pobiera również dodatkowych opłat i oferuje korzystne oprocentowanie, niższe niż w bankach zagranicznych finansujących tego typu studia.

Kwoty kredytu zaczynają się od 50 000 zł i nie mogą przekroczyć 650 000 złotych. Dla wygody klientów okres spłaty kredytu może być dostosowany do indywidualnych możliwości i potrzeb osób korzystających z oferty i wynosi maksymalnie 240 miesięcy.

Źródło: Alior Bank

Previous Aż 1,2 mln Polaków zdecydowanych na emigrację zarobkową
Next Przegląd poranny 20 kwietnia

Może to Ci się spodoba

Bankowość 0 Comments

Bank Smart uruchamia program partnerski

Od 15 grudnia 2014 roku Bank SMART wprowadza Program Partnerski, w ramach którego uczestnik programu otrzyma wynagrodzenie za każdy produkt Banku sprzedany za pośrednictwem swojej strony internetowej. Partnerem w programie

Bankowość 0 Comments

48-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym – nowość w ofercie eurobanku

eurobank udostępnił lokatę o oprocentowaniu stałym na okres 48 miesięcy. To drugi depozyt w ofercie banku, który po upływie pierwszego miesiąca trwania umowy gwarantuje zachowanie co najmniej połowy odsetek w

Bankowość 0 Comments

Citi Handlowy zatrudni ponad 70 specjalistów do obsługi klientów zamożnych

W związku z dynamicznym rozwojem strategicznego obszaru Citigold oraz rozszerzeniem działalności o doradztwo inwestycyjne i transakcje walutowe, Citi Handlowy planuje zatrudnić ponad 70 specjalistów do obsługi klientów zamożnych. Poszukiwane będą

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!