Kredyt TOP MBA dla studentów MBA od Alior Banku i PZU

Kredyt TOP MBA dla studentów MBA od Alior Banku i PZU

Alior Bank we współpracy z PZU przygotował Kredyt Top MBA – produkt przeznaczony dla studentów Master of Business Administration (MBA). Oferowane rozwiązanie stanowi wyjątkową formę finansowania nauki na najbardziej prestiżowych uczelniach na świecie. Jest to pierwszy taki produkt dostępny na polskim rynku.

Kredyt TOP MBA to pierwsza oferta na rynku, która umożliwia polskim studentom finansowanie edukacji w ramach programu MBA i stałych opłat wynikających z umowy zawartej z daną uczelnią. Ponadto w ramach produktu można wnioskować o środki na pokrycie kosztów utrzymania.

Kredyt jest przeznaczony dla osób, które ukończyły 21 lat, posiadają polskie obywatelstwo i zakwalifikowały się do programu MBA na jednej z dziesięciu najlepszych uczelni, według listy publikowanej co roku przez Financial Times. Należą do nich: Harvard Business School, Stanford Graduate School of Business, University of Pennsylvania: Wharton, London Business School, Columbia Business School, Insead, Iese Business School, Hong Kong UST Business School, MIT: Sloan, University of Chicago: Booth.

Nowy produkt wyróżnia fakt, że standardowe zabezpieczenie wymagane od klienta przez bank, zostało zastąpione ubezpieczeniem ryzyka spłaty kredytu zawartym pomiędzy Alior Bankiem i PZU. Bank nie pobiera również dodatkowych opłat i oferuje korzystne oprocentowanie, niższe niż w bankach zagranicznych finansujących tego typu studia.

Kwoty kredytu zaczynają się od 50 000 zł i nie mogą przekroczyć 650 000 złotych. Dla wygody klientów okres spłaty kredytu może być dostosowany do indywidualnych możliwości i potrzeb osób korzystających z oferty i wynosi maksymalnie 240 miesięcy.

Źródło: Alior Bank

Previous Aż 1,2 mln Polaków zdecydowanych na emigrację zarobkową
Next Przegląd poranny 20 kwietnia

Może to Ci się spodoba

Bankowość 0 Comments

Pitera Communications dla Fundacji BGŻ

Pitera Communications,firma doradcza świadcząca usługi z zakresu budowania wizerunku i zarządzania reputacją, rozpoczęła współpracę z Fundacją BGŻ. Do zadań agencji należykompleksowa realizacja edukacyjnego programu społecznego fundacji – „Jeżdżę z głową”.

Bankowość 0 Comments

Poczuj moc oszczędzania z Kontem Oszczędnościowym w Bank Millennium

Rozpoczęła się nowa promocja Konta Oszczędnościowego Banku Millennium i towarzysząca jej kampania reklamowa. Teraz Klienci Banku posiadający Konto 360° mogą zyskać nawet 3,3% na Koncie Oszczędnościowym w skali roku przez

Bankowość 0 Comments

Lokata inwestycyjna w Banku BGŻ oparta na średnich kursach 2 walut

W Banku BGŻ rozpoczęły się zapisy na XLIII lokatę inwestycyjną. Daje ona szansę na zysk w wysokości 6,24 proc. w skali 24 miesięcy przy pełnej ochronie zainwestowanego kapitału. Lokata oparta

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!