Kredyt gotówkowy na 300 tys. — Zestawienie ofert

Kredyt gotówkowy na 300 tys. — Zestawienie ofert

Kredyt gotówkowy 300 tys. jest dość dużym obciążeniem finansowym na wiele lat. Na szczęście na rynku istnieje wiele banków i innych instytucji pożyczkowych, które pozwalają nam najkorzystniejsze rozwiązanie. Kredyt gotówkowy w takiej kwocie można wybierać spośród bardzo wielu ofert.

Kredyt gotówkowy na 300 tys. złotych w różnych instytucjach finansowych może posiadać inne oprocentowanie. Dzięki zestawieniom kredytów gotówkowych jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dane zobowiązanie jest odpowiednio dopasowane do naszych możliwości finansowych. Poniższa lista przedstawia warunki spłaty kredytu gotówkowego na 300 tys. złotych w różnych bankach.

1.ING Bank Śląski

W banku ING Bank Śląski rata kredytu wynosi 1 128,79 zł, kwota do spłaty to 338 636,99 zł, a RRSO 2,59 %. ING Bank Śląski ma również jedno z najniższych oprocentowań, które wynosi 2,39 %.

2.PKO Bank Polski

W banku PKO rata wynosi 1 135,34 zł, RRSO 2,64%, a oprocentowanie 2,62%. Przy kredycie 300 tys. złotych kwota do spłaty będzie równa 340 602,02 zł.

3.PKO S.A.

PKO S.A. oferuje kredyt w wysokości 300 tys. złotych. Do spłaty będzie potrzebna kwota 357 979,90 zł. RRSO wynosi 3,10%, a oprocentowanie 2,88%.

4.Millennium Bank

Przy kredycie 300 tys. kwota do spłaty wynosi 358 787,05 zł, oprocentowanie jest równe 3.08%, a RRSO 3,12%. Ta oferta kredytowa odznacza się zerową prowizją za udzielenie kredytu gotówkowego.

5.Mbank

Rata miesięczna kredytu gotówkowego 300 tys. wynosi 1 235,53 zł, a kwota łączna do spłaty to 370 658,19 zł. RRSO wynosi 3,43%, a oprocentowanie 3,38%. Prowizja w Mbank wynosi 0 zł.

6.Santander Bank Polska

Przy kredycie gotówkowym 300 tys. złotych miesięczna kwota raty wynosi 1 245,35 zł, a kwota do spłaty to 373 605,64 zł. Oprocentowanie wynosi 3,27 %, a RRSO 3,51 %. Przy tym kredycie musimy zapłacić prowizję w wysokości 2%.

7.Alior Bank

W Alior Bank rata miesięczna kredytu na 300 tys. wynosi 1 260,24 zł, kwota do spłaty to 378 071,35 zł, a RRSO 3,62 %. W wypadku tego kredytu płacimy 3,38% oprocentowania i również 2% prowizji za udzielenie kredytu.

Kredyt gotówkowy 300 tys. – o czym warto pamiętać?

Kredyt gotówkowy 300 tys. może być przeznaczony na dowolny cel, np. na zakup samochodu, czy też rozwój działalności. Przy tak wysokich kwotach należy jednak pamiętać, że bank często ustala swoje wewnętrzne zasady udzielania kredytów.

Kto dostanie kredyt 300 tys?

Kredyt gotówkowy 300 tys. jest udzielany osobom, które posiadają stałe dochody oraz mają udokumentowany sposób rozliczenia z pracodawcą. Do kredytu o takiej wysokości jest konieczne nie tylko nasze oświadczenie o zarobkach, ale często również zaświadczenie od samego szefa. W nim musi być zawarta takie informacje jak: data rozpoczęcia współpracy, kwota dochodu, a także rodzaj umowy. Rzadziej kredyt gotówkowy 300 tys na 15 lat otrzymują osoby pracujące w oparciu o umowę o dzieło, czy też umowę zlecenie, ponieważ dla banku liczy się stałość naszych dochodów. W przypadku umów cywilnoprawnych, niestety dochód często kończy się po wykonaniu i oddaniu dzieła, dlatego takie umowy nie zawsze są brane pod uwagę.

Przy składaniu wniosku kredytowego bank może również zapytać nas o inne zobowiązania, takie jak raty oraz pożyczki w instytucjach pozabankowych. Jeśli suma pożyczek do spłaty przekroczy naszą kwotę dochodu, odejmując od niej nasze miesięczne zobowiązania jak opłaty za mieszkanie, bank może nie zgodzić się na udzielenie pomocy. Kredyt gotówkowy 300 tys. złotych może również zostać przyznany na podstawie zabezpieczenia nieruchomością (np. działką lub mieszkaniem). Musi ono posiadać  jednak równowartość kwoty kredytu, jakiego udziela nam bank. Bardzo ważne jest, by kredyt gotówkowy 300 tys. na 30 lat posiadał formę zabezpieczenia, co jest nie tylko pomocne dla banku udzielającego nam zobowiązania, ale przede wszystkim dla nas. Dzięki temu możemy czuć się bezpieczniej, gdyż w sytuacji, gdy nie mamy środków na spłatę kredytu, możemy zdecydować się na sprzedaż zabezpieczenia.

Kredyt 300 tys. zł dla dłużników?

Kredyt gotówkowy do 300 tys.złotych wymaga od banku sprawdzenia naszych danych w takich bazach jak BIK, KRD i ERIF. Jeśli nasza historia kredytowa w BIK jest pozytywna, a nasze dane nie widnieją w rejestrach dłużników, bank uzna, że jesteśmy wiarygodnymi konsumentami. Tylko takie osoby mogą otrzymać odpowiednią pomoc finansową w takiej wysokości.

Wiele osób pyta również o kredyt gotówkowy 30 tys. – jaka rata miesięczna jest przy takim zobowiązaniu oraz jakie warunki trzeba spełnić, aby taki kredyt otrzymać? Jeśli chodzi o kredyty niższe niż 30 tys. złotych często możemy otrzymać je bez zaświadczeń o zarobkach. Wystarczy jedynie oświadczenie, w którym wskażemy wysokość dochodów. Nasza wiarygodność nadal jednak będzie sprawdzana w bazie BIK, czy KRD.

Previous Jak COVID-19 odmienił polską gospodarkę
Next Jak działa i co zyskasz, posiadając kartę paliwową?

Może to Ci się spodoba

Finanse osobiste 0 Comments

Kto ma szansę na wczasy pod gruszą?

Wiele firm i przedsiębiorstw oferuje swoim pracownikom dofinansowanie urlopów wypoczynkowych. Zgodnie z przepisami dotyczy to przede wszystkim sfery samorządowej oraz budżetowej, ale jak widać również prywatne firmy dbają o swój

Finanse osobiste 0 Comments

Długowieczność jest super, ale nie dla portfela

Żyjemy coraz dłużej i powinniśmy się z tego cieszyć. Poza oczywistymi plusami, długowieczność ma też słabsze strony. Podstawową jest to, z czego to dłuższe życie będziemy finansować. Możliwości jest kilka,

Finanse osobiste 1Comments

Przedsiębiorca chodzi z gotówką

Gotówka dominuje w rozliczeniach, jakie małe firmy mają ze swoimi kontrahentami – wynika z badania przeprowadzonego wśród mikrofirm przez Idea Bank. Aż 80% przedsiębiorców samodzielnie dostarcza do banku firmowy utarg,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!