Jak działa i co zyskasz, posiadając kartę paliwową?

Jak działa i co zyskasz, posiadając kartę paliwową?

Karta paliwowa BP Komfort Prepaid to wyjątkowa usługa, dzięki której nie tylko zaoszczędzisz wiele środków, ale do tego zyskasz pełną kontrolę nad swoimi wydatkami.

Karty paliwowe dla firm

Karty paliwowe to doskonale znana i bardzo popularna opcja dla dużych firm i przedsiębiorstw, którym zależy na prostych rozwiązaniach oraz oszczędnościach związanych z zakupem paliwa. Korzyści wynikające z posiadania karty paliwowej są dobrze znane. Użytkownik nie musi za każdym razem gromadzić faktur pobranych ze stacji paliw, zamiast tego wysyłana jest pojedyncza faktura zbiorcza na koniec każdego okresu rozliczeniowego. Wszystkie płatności rozliczane są też w sposób bezgotówkowy, dzięki czemu nie ma konieczności wożenia przy sobie środków pieniężnych i ich późniejszego rozliczania. Nie można też pominąć faktu, że zakup paliwa na kartę paliwową zazwyczaj wiąże się z uzyskaniem rabatu na każdym litrze. Dlatego też z tej metody korzysta coraz więcej przedsiębiorstw.

Większość kart paliwowych ma jednak poważny minus. Otóż zazwyczaj koncerny paliwowe stosują pewne zabezpieczenie stałych przychodów w postaci ustalenia i wpisania w umowę minimalnej liczby tankowanego paliwa w każdym okresie rozliczeniowym. Wartości te są dość wysokie, np. 1000 litrów, co niejako uniemożliwia korzystanie z tego rozwiązania mniejszym przedsiębiorstwom, mającym mniej aut w swojej flocie. Na szczęście od pewnego czasu dostępna jest karta paliwowa bez zabezpieczenia, idealna dla mniejszych firm, które dysponują zaledwie kilkoma samochodami – chodzi tu oczywiście o kartę BP Komfort.

Karta paliwowa bez zabezpieczenia BP Komfort Prepaid – co musisz o niej wiedzieć?

Najważniejszą informacją dotyczącą karty paliwowej BP Komfort Prepaid jest to, iż została ona przygotowana z myślą o niewielkich przedsiębiorstwach. Oczywiście określono to znacznie precyzyjniej, chodzi bowiem o firmy, których miesięczne wydatki na paliwo nie przekraczają 14 000 zł. Zasadniczą zaletą tego rozwiązania jest prostota uzyskania karty oraz jej wykorzystania. Aby złożyć wniosek o kartę paliwową bez kaucji, nie musisz wypełniać długich wniosków czy skomplikowanych umów. Zamiast tego wystarczy jedynie wypełnić formularz online, a następnie odebrać kartę paliwową na jednej ze stacji BP. Nie potrzeba do tego wpłaty żadnej kaucji lub zabezpieczenia, co z pewnością jest dodatkową zachętą dla małych firm.

A jak zacząć z niej skorzystać? BP Komfort to karta przedpłacona, czyli karta paliwowa prepaid. Rozwiązanie to znane jest doskonale m.in. z telefonii komórkowej, znakomicie sprawdza się również w tej sytuacji. Doładowujesz dowolną kwotę online, co zajmuje zaledwie moment, a następnie pracownicy korzystają z karty paliwowej i dokonują transakcji bezgotówkowych na jednej z niemal 600 stacji BP w całym kraju – i to z rabatami.

Czemu karta paliwowa prepaid to tak dobre rozwiązanie? Argumentów jest bardzo wiele. Nie tylko otrzymasz na koniec miesiąca fakturę zbiorczą za wszystkie transakcje, ale również w dowolnym momencie możesz sprawdzić stan konta czy przeprowadzić dowolne operacje, logując się do portalu online. Ponadto w ten sposób zyskujesz pełną kontrolę nad wydatkami i w żadnym momencie nie przekroczysz swojego limitu – jest to po prostu niemożliwe. A do tego weźmiesz udział w znanym programie lojalnościowym Payback, w ramach którego za uzbierane punkty wybierasz nagrody. BP Komfort to świetny sposób na oszczędności i najwyższą wygodę użytkowania w małej firmie – lepiej nie czekaj i już dziś skorzystaj z tej wyjątkowej oferty.

Previous Kredyt gotówkowy na 300 tys. — Zestawienie ofert
Next Metody płatności w Internecie

Może to Ci się spodoba

Gospodarka

Dla złotego Grecja ważniejsza niż PMI

Czerwiec przyniósł wyraźny wzrost aktywności w polskim sektorze przemysłowym, co sugeruje, że okres zadyszki nasza gospodarka ma już za sobą. Nie przekłada się to jednak na notowania złotego. Rynek walutowy

Wiadomości 0 Comments

150 mln zł trafi na staże i praktyki dla studentów w przedsiębiorstwach

6 marca rozpocznie się nabór wniosków w drugim konkursie programu „Studiujesz? Praktykuj!”. Przewidziane w budżecie 150 mln zł umożliwi uczelniom stworzenie programów staży i praktyk związanych bezpośrednio z kierunkami studiów. Warunkiem jest bliska współpraca

Wiadomości 0 Comments

Wydruk zdjęć – czy można go zamówić online?

W tej chwili większość osób wykonuje zdjęcia cyfrowe. To bardzo wygodne, gdyż można w każdej chwili usunąć fotografię, która nam nie odpowiada, albo wykonać kolejną. Zawsze też można sprawdzić, czy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!