Gdzie dostać szybką pożyczkę bez BIK-u?

Gdzie dostać szybką pożyczkę bez BIK-u?

Pożyczka bez weryfikacji w BIK-u to często jedyna szansa na otrzymanie wsparcia finansowego przez osoby zadłużone. Warto dowiedzieć się, jakie są warunki jej przyznawania, gdzie szukać najlepszych ofert oraz na co zwrócić uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji. Odpowiedzi na każde z tych pytań znajdują się w poniższym tekście.

Czym jest BIK?

Na początku warto zastanowić się, co kryje się pod tym skrótem? BIK, to Biuro Informacji Kredytowej, czyli instytucja, której zadaniem jest zbieranie danych dotyczących zobowiązań, zaciąganych przez klientów banków oraz firm pozabankowych. Są one przechowywane nawet przez kilka lat. Dzięki nim można szybko poznać historię kredytową potencjalnego pożyczkobiorcy i określić, czy jest on rzetelnym i terminowym klientem. Dostęp do  tych informacji mają jedynie instytucje finansowe. Zazwyczaj weryfikacja w BIK-u jest podstawowym elementem oceny klienta i znacząco wpływa na wydanie decyzji kredytowej. Łatwo domyślić się, że osoby, które w przeszłości zalegały z jakimiś płatnościami lub regulowały swoje zobowiązania z opóźnieniem, mogą mieć duże problemy z otrzymaniem kredytu, czy pożyczki. Nawet niewielka zwłoka może dyskwalifikować je w większości banków. Często jest to bardzo kłopotliwa sytuacja.

Pożyczka bez BIK-u – kto może ją otrzymać?

Oferta ta powstała z myślą o wszystkich zadłużonych lub nieregularnie spłacających swoje wcześniejsze zobowiązania osobach. Jest dla nich szansą na poprawę sytuacji finansowej. W przypadku tego typu pożyczek, w czasie analizy wniosku nie następuje weryfikacja w BIK-u. Dzięki temu nawet osoby o nie najlepszej historii kredytowej mają szansę na otrzymanie wsparcia. Większość firm umożliwia swoim klientom dokonanie wszelkich formalności online. Wystarczy prawidłowo uzupełnić i przesłać za pomocą Internetu odpowiedni wniosek, a następnie czekać na odpowiedź. Zazwyczaj, nie trwa to dłużej niż kilkanaście minut. Aby móc starać się o pożyczkę bez BIK wystarczy być pełnoletnim, posiadać polskie obywatelstwo, legitymować się dowodem osobistym i mieć stałe źródło dochodu. Wszelkie formalności zostały ograniczone do minimum. Jeśli wniosek zostanie pozytywnie oceniony, pieniądze zostają przekazane na wskazany przez klienta numer konta. Łatwo porównać pożyczki bez BIK można tu: https://finrada.pl/pozyczki/chwilowki-bez-bik . Jest to strona, na której można znaleźć sprawdzone i godne uwagi oferty.

Na co zwrócić szczególną uwagę wybierając pożyczkę bez BIK?

Najważniejszym aspektem jest dokładne czytanie wszelkich dokumentów. Przed podpisaniem umowy należy upewnić się, że jest ona dla nas całkowicie zrozumiała. Pomoże to w uniknięciu wielu nieprzyjemnych konsekwencji. Warto również zwrócić uwagę na kwestie takie jak:

  •         Wysokość udzielonej pożyczki
  •         Wysokość RRSO
  •         Okres i warunki spłaty
  •         Obecność dodatkowych opłat
  •         Możliwość przedłużenia pożyczki lub jej częściowej spłaty
  •         Konsekwencje nieterminowej spłaty
  •         Czas oczekiwania na decyzję i wypłatę środków
  •         Wymagane dokumenty

Gdzie szukać najtańszych ofert?

Decydując się na zaciągnięcie pożyczki, chcemy aby jej koszt był jak najniższy. Wiele firm proponuje swoim klientom ciekawe promocje, w postaci obniżonego oprocentowania lub pierwszej pożyczki za darmo. Przed podjęciem decyzji warto dokładnie analizować różne oferty. Intuicyjna wyszukiwarka i ranking najlepszych ofert pomogą w wyborze najkorzystniejszej oferty.

Previous Zdobądź pieniądze na rozwój swojej firmy. Unia Europejska pomoże Ci odnieść sukces!
Next Wydruk zdjęć - czy można go zamówić online?

Może to Ci się spodoba

Finanse osobiste 0 Comments

Jak zagwarantować sobie bezpieczną starość? Różnice między kontem oszczędnościowym a emerytalnym

Prognozy dotyczące wysokości emerytury obecnych 30-40-latków nie są zbyt optymistyczne. Mimo to niewielu Polaków decyduje się na gromadzenie dodatkowych środków z myślą emeryturze. Warto jednak wygospodarować z miesięcznej pensji choćby

Finanse osobiste 0 Comments

CFA – licencja na sukces w świecie finansów

CFA (Chartered Financial Analyst) to jeden z najbardziej prestiżowych i cenionych certyfikatów finansowych. Wysiłek jaki trzeba włożyć w zdobycie takiej licencji jest wprawdzie duży, jednak zdecydowanie warto go podjąć. Stanowi

Gospodarka 0 Comments

Rynek pracy ofiarą i powodem kłopotów w gospodarce

Bezrobocie to jeden z najgroźniejszych skutków dekoniunktury. Jego nasilenie jednocześnie pogłębia kłopoty i opóźnia wyjście gospodarki z zapaści. Doskonale zdają sobie z tego Amerykanie. W Polsce to ciągle problem niedoceniany.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!