Gdzie dostać szybką pożyczkę bez BIK-u?

Gdzie dostać szybką pożyczkę bez BIK-u?

Pożyczka bez weryfikacji w BIK-u to często jedyna szansa na otrzymanie wsparcia finansowego przez osoby zadłużone. Warto dowiedzieć się, jakie są warunki jej przyznawania, gdzie szukać najlepszych ofert oraz na co zwrócić uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji. Odpowiedzi na każde z tych pytań znajdują się w poniższym tekście.

Czym jest BIK?

Na początku warto zastanowić się, co kryje się pod tym skrótem? BIK, to Biuro Informacji Kredytowej, czyli instytucja, której zadaniem jest zbieranie danych dotyczących zobowiązań, zaciąganych przez klientów banków oraz firm pozabankowych. Są one przechowywane nawet przez kilka lat. Dzięki nim można szybko poznać historię kredytową potencjalnego pożyczkobiorcy i określić, czy jest on rzetelnym i terminowym klientem. Dostęp do  tych informacji mają jedynie instytucje finansowe. Zazwyczaj weryfikacja w BIK-u jest podstawowym elementem oceny klienta i znacząco wpływa na wydanie decyzji kredytowej. Łatwo domyślić się, że osoby, które w przeszłości zalegały z jakimiś płatnościami lub regulowały swoje zobowiązania z opóźnieniem, mogą mieć duże problemy z otrzymaniem kredytu, czy pożyczki. Nawet niewielka zwłoka może dyskwalifikować je w większości banków. Często jest to bardzo kłopotliwa sytuacja.

Pożyczka bez BIK-u – kto może ją otrzymać?

Oferta ta powstała z myślą o wszystkich zadłużonych lub nieregularnie spłacających swoje wcześniejsze zobowiązania osobach. Jest dla nich szansą na poprawę sytuacji finansowej. W przypadku tego typu pożyczek, w czasie analizy wniosku nie następuje weryfikacja w BIK-u. Dzięki temu nawet osoby o nie najlepszej historii kredytowej mają szansę na otrzymanie wsparcia. Większość firm umożliwia swoim klientom dokonanie wszelkich formalności online. Wystarczy prawidłowo uzupełnić i przesłać za pomocą Internetu odpowiedni wniosek, a następnie czekać na odpowiedź. Zazwyczaj, nie trwa to dłużej niż kilkanaście minut. Aby móc starać się o pożyczkę bez BIK wystarczy być pełnoletnim, posiadać polskie obywatelstwo, legitymować się dowodem osobistym i mieć stałe źródło dochodu. Wszelkie formalności zostały ograniczone do minimum. Jeśli wniosek zostanie pozytywnie oceniony, pieniądze zostają przekazane na wskazany przez klienta numer konta. Łatwo porównać pożyczki bez BIK można tu: https://finrada.pl/pozyczki/chwilowki-bez-bik . Jest to strona, na której można znaleźć sprawdzone i godne uwagi oferty.

Na co zwrócić szczególną uwagę wybierając pożyczkę bez BIK?

Najważniejszym aspektem jest dokładne czytanie wszelkich dokumentów. Przed podpisaniem umowy należy upewnić się, że jest ona dla nas całkowicie zrozumiała. Pomoże to w uniknięciu wielu nieprzyjemnych konsekwencji. Warto również zwrócić uwagę na kwestie takie jak:

  •         Wysokość udzielonej pożyczki
  •         Wysokość RRSO
  •         Okres i warunki spłaty
  •         Obecność dodatkowych opłat
  •         Możliwość przedłużenia pożyczki lub jej częściowej spłaty
  •         Konsekwencje nieterminowej spłaty
  •         Czas oczekiwania na decyzję i wypłatę środków
  •         Wymagane dokumenty

Gdzie szukać najtańszych ofert?

Decydując się na zaciągnięcie pożyczki, chcemy aby jej koszt był jak najniższy. Wiele firm proponuje swoim klientom ciekawe promocje, w postaci obniżonego oprocentowania lub pierwszej pożyczki za darmo. Przed podjęciem decyzji warto dokładnie analizować różne oferty. Intuicyjna wyszukiwarka i ranking najlepszych ofert pomogą w wyborze najkorzystniejszej oferty.

Previous Zdobądź pieniądze na rozwój swojej firmy. Unia Europejska pomoże Ci odnieść sukces!
Next Wydruk zdjęć - czy można go zamówić online?

Może to Ci się spodoba

Finanse osobiste 0 Comments

Młodzi Polacy wciąż chętni na szybkie pożyczki. Rynek wart już ponad 5 mld zł.

Ponad 1,5 mln Polaków korzysta z szybkich pożyczek. Oferta sektora pożyczkowego jest coraz bardziej popularna w segmencie pożyczek na najniższe kwoty (do 1 tys. zł), gdzie udział firm pożyczkowych jest

Ubezpieczenia 0 Comments

Rolnicy coraz chętniej ubezpieczają swoje mienie

Nawet o jedną czwartą wzrosło zainteresowanie rolników ubezpieczeniami upraw po wprowadzeniu dopłat do składek z budżetu państwa w maksymalnej wysokości 65 proc. Do kupowania polis skłaniają farmerów także coraz częściej występujące zjawiska pogodowe,

Finanse osobiste 0 Comments

Płatności mobilne ponownie bardziej skłonne ku rozwiązaniom NFC niż tym opartym na przetwarzaniu w chmurze

W lutym 2014 roku podczas kongresu Mobile World Congress, zarówno Visa jak i Mastercard ogłosiły, że będą wspierać inicjatywę wdrażania technologii emulacji karty (ang. Host Card Emulation, HCE) w celu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!