Domy szkieletowe w Krakowie jako interesująca alternatywa dla mieszkań w czasach pandemii

Domy szkieletowe w Krakowie jako interesująca alternatywa dla mieszkań w czasach pandemii

W ostatnim roku Krakowski rynek nieruchomości zmienił się. Coraz więcej osób zaczęło dostrzegać zalety posiadania własnego domu. Posiadanie domu i kawałka działki zapewnia bowiem ludziom zarówno większe bezpieczeństwo, jak i miejsce do odpoczynku, regeneracji i zabawy dla dzieci na świeżym powietrzu nawet przy najostrzejszych obostrzeniach związanych z pandemią.

Dla wielu osób budowa domu wciąż wydaje się być bardziej kosztowna i czasochłonna niż zakup mieszkania, jednak w przypadku domów szkieletowych wcale nie musi tak być.

Dlaczego domy szkieletowe stają się tak popularne w dzisiejszych czasach?

Domy szkieletowe buduje się dużo szybciej niż murowane

Czas budowy domu jest dla wielu osób czynnikiem bardzo istotnym. Tradycyjne domy murowane stawia się stosunkowo długo (nawet ponad rok), dlatego wiele osób decyduje się jednak na wybór zakupu mieszkania. Kraków wciąż jest miastem, w którym bardzo dużo się buduje więc na mieszkanie czeka się zazwyczaj krócej niż rok.

Niemniej jednak w przypadku budowy domu szkieletowego ten czas budowy jest znacznie krótszy niż w przypadku domów murowanych. Po wstępnym przygotowaniu fundamentów, domy szkieletowe w Krakowie stawiane są przez firmę Drewdom.com w zaledwie kilka tygodni.

Domy szkieletowe mogą być energooszczędne i ciepłe

Domy drewniane mogą być dobrym pomysłem zarówno dla tych, którzy planują zbudować sobie dom na lato, jak i dla tych którzy planują dom całoroczny.

Drewniane domy szkieletowe są bowiem nie tylko tanie, ale mogą też być ciepłe i energooszczędne przez cały rok.

Drewdom, który buduje takie domy szkieletowe w Małopolsce, izolację termiczną umieszcza zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz szkieletu, dzięki czemu taki dobrze zaprojektowany dom szkieletowy wykonany z odpowiednich materiałów może zapewniać komfort termiczny przez cały rok przy niskim zużyciu energii. Więcej na temat energooszczędności domów szkieletowych przeczytasz na: https://drewdom.com/domy-szkieletowe-energooszczedne/

Domy szkieletowe są tanie oraz mogą być indywidualnie wykończone

 

Domy szkieletowe są dużo tańsze od domów murowanych, ponadto mogą być oddawane zarówno w stanie konstrukcyjnym, jak i zamkniętym, deweloperskim czy 'pod klucz'. Daje to dużą dowolność w decyzji na jaki dom się zdecydować.

Osoby, które wolą samodzielnie zająć się wykończeniem domu mogą zdecydować się na zakup domu w stanie deweloperskim. Osoby, które chcą wejść do gotowego domu mogą wybrać opcję 'pod klucz'.

Dzięki takim opcjom, klienci mogą samodzielnie zdecydować ile wydać na budowę domu. Klienci, którzy wolą zapłacić mniej, decydują się na domy w stanie konstrukcyjnym. Klienci, którzy wolą wejść do gotowego domu, decydują się zapłacić trochę więcej, a i tak dużo mniej niż w przypadku domu murowanego.

Domy drewniane mają niepowtarzalny urok

Ponadto, domy drewniane w Małopolsce, zarówno te sprzed lat, jak i te stawiane teraz, w nowoczesnej technologii są bardzo urokliwe. Za niewielką cenę można więc nie tylko szybko postawić bezpieczny i energooszczędny dom, ale także dom, w którym bardzo przyjemnie będzie się mieszkać i będzie miły dla oka.

Previous Kredyt gotówkowy na postanowienia noworoczne w 2021
Next Jak założyć gabinet dietetyczny - na co zwracać uwagę by zmaksymalizować sukces swojego gabinetu

Może to Ci się spodoba

Inwestowanie 0 Comments

Zbyt mało gruntów przygotowanych pod największe inwestycje przemysłowe

Niewielki wybór gotowych gruntów o wystarczająco dużej powierzchni przystosowanych pod kompleksową inwestycję to jeden z powodów, dla których Polska przegrała kilka razy wyścig o wielkie projekty przemysłowe międzynarodowych koncernów. Jednym ze źródeł takich gruntów

Wiadomości 0 Comments

Polska giełda z technologią prosto z Nowego Jorku

Już w kwietniu polska giełda dołączy do światowej czołówki. Dzięki nowemu systemowi transakcyjnemu UTP pod względem technologicznym niczym nie będzie ustępować najbardziej rozwiniętym parkietom, jak nowojorski czy brytyjski. W praktyce

Inwestowanie 0 Comments

Ingerencja państwa wpływa na wiarygodność firm

W Polsce, podobnie jak w wielu innych krajach europejskich, państwo przejmuje część własności w sektorach, które mają strategiczne znaczenie dla gospodarki. Taka ingerencja choć pomaga ustabilizować sytuację branży, to może się odbić na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!