Dlaczego nadal drukujemy zdjęcia?

Dlaczego nadal drukujemy zdjęcia?

W czasach rosnącej popularności fotografii cyfrowej można odnieść wrażenie, że wydruk zdjęć całkowicie wyszedł z mody. Do każdej fotografii mamy przecież dostęp uruchamiając komputer, niejednokrotnie zaś wszystkie nasze najpiękniejsze zdjęcia mieszczą się w telefonie komórkowym, dzięki czemu zawsze mamy je pod ręką. A jednak okazuje się, że albumy w ich klasycznych wydaniu nadal są popularne. Co więcej, wracają do łask nawet tych osób, które same jakiś czas temu spisały je na straty.

Dlaczego kochamy wydrukowane zdjęcia?

Jak wytłumaczyć fenomen klasycznych, dużych i ciężkich albumów ze zdjęciami? Czy nie są one nieporęczne i niepraktyczne? Czy nie zajmują zbyt wiele miejsca? Nie brakuje osób, które są skłonne odpowiedzieć twierdząco na każde z zadanych tu pytań. A mimo wszystko, mamy do czynienia z osobami, które drukują zdjęcia często i chętnie. Jak wytłumaczyć ten paradoks? Sami zainteresowani wspominają o magii, jaka kryje się w zdjęciach wydrukowanych. Ich posiadanie jest wyjątkową formą obcowania ze wspomnieniami, o której nie ma mowy w innych okolicznościach.

Jeśli zdecydujemy się na wydruk zdjęć, łatwiej będzie się nam również dzielić wspomnieniami z najbliższymi. Wspólne oglądanie zdjęć na komputerze to czynność, która nigdy nie jest w stanie angażować przez długi czas. Jeśli jednak oglądamy zdjęcia siedząc w wygodnym fotelu, a każde z nich możemy dotknąć i ustawić pod innym kątem – możemy spędzić tak wiele godzin nie odczuwając zmęczenia.

Warto wspomnieć i o tym, że wydruk zdjęć otwiera dziś przed nami możliwości, o których jeszcze nie tak dawno nie mogło być mowy. Dziś nie jest to wcale przedsięwzięcie kosztowne, nawet setki wydrukowanych zdjęć nie powinny więc stanowić dużego obciążenia dla naszego budżetu. Co więcej, sami możemy decydować o tym, w jakim formacie mają być one wydrukowane, czy mają być połyskliwe, czy też matowe, a nawet – czy interesuje nas cała fotografia, czy tylko jej konkretny fragment. Ponieważ samo drukowanie zdjęć coraz częściej odbywa się online – jesteśmy w pełni decyzyjni w tym zakresie.

Komu powierzyć wydruk zdjęć?

Zdjęcia w swojej drukowanej formie mają niezaprzeczalny urok. Komu jednak powierzyć ich drukowanie? Jak już wspomniano, obecnie największą popularnością cieszą się drukarnie internetowe. Wydruk zdjęć Lobos Promo jest zaś najlepszym dowodem na to, że nie dzieje się tak przez przypadek. W drukarni tej można liczyć nie tylko na pomoc fachowców, ale i na profesjonalne podejście do potrzeb klienta. Warte odnotowania jest i to, że wydruki trafiają pod wskazany adres na czas, a koszt ich przygotowania jest nieduży.

Artykuł powstał we współpracy z prodruki.pl

Previous Chwilówki dla zadłużonych – sposób na wyjście z długów
Next Wibor - dlaczego jest tak ważny dla kredytobiorców?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

W 2019 roku wartość światowego rynku ogrodniczego wyniesie 81 mld euro

Polska branża ogrodnicza rozwija się bardzo dynamicznie. Euromonitor International wskazuje, że światowy rynek w 2019 roku osiągnie wartość 81 mld euro po wzrostach na poziomie ok. 2 proc. rocznie. W Polsce

Wiadomości 0 Comments

Nawet 500 tys. miejsc pracy może przybyć dzięki ustawie o wspieraniu nowych inwestycji

Do 15 lat zwolnienia podatkowego i obniżenie o 98 proc. wymogu nakładów inwestycyjnych – ustawa o wspieraniu nowych inwestycji kilka dni temu wpłynęła do Senatu. Uzyskanie takiej pomocy będzie możliwe na terenie całej

Wiadomości 0 Comments

Zmieniają się oczekiwania użytkowników telefonii komórkowej

W ciągu ostatnich 20 lat telefonia diametralnie się zmieniła. Telefon jest teraz naszym oknem na świat, centrum zarządzania życiem, a samo wykonywanie połączeń tylko dodatkiem – przekonuje Adam Sawicki, prezes

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!