Citi Handlowy z nową aplikacją bankowości firmowej na tablet

Citi Handlowy z nową aplikacją bankowości firmowej na tablet

Od 14 lipca klienci korporacyjni Citi Handlowy mogą korzystać z systemu CitiDirect za pomocą dedykowanej aplikacji na tablet. Umożliwia ona bieżący podgląd rachunków otwartych w Citi Handlowy lub w innych podmiotach Citi na całym świecie oraz zarządzanie firmowymi płatnościami. Nowe rozwiązanie jest już dostępne w języku polskim i 8 innych wersjach językowych dla urządzeń działających na systemach Android oraz iOS.

Już od kwietnia 2012 roku Citi Handlowy zapewnia swoim klientom możliwość korzystania z mobilnej wersji bankowości dla dużych firm. Z roku na rok CitiDirect Mobile cieszy się coraz większą popularnością. Tylko w ciągu pierwszych sześciu miesięcy tego roku klienci wykonali za jego pośrednictwem 40 tys. operacji, na łączną kwotę 900 mln USD.

Idąc krok dalej, w tym roku Citi Handlowy przygotował dla swoich klientów aplikację dedykowaną do obsługi na tabletach. Stanowi ona nowy kanał dostępu do sytemu CitiDirect. Mobilna aplikacja CitiDirect BE Tablet wspomaga bieżącą kontrolę finansów firmy, oferuje graficzną prezentację bieżącej informacji o saldach na kontach klienta, a także zapewnia możliwość autoryzowania i dokonywania określonych transakcji na rachunkach firmowych.

Polskie firmy coraz odważniej wchodzą na nowe rynki i prowadzą swoje biznesy nawet w najdalszych częściach globu. Widzimy to także wśród naszych klientów, którzy działają na kilku rynkach jednocześnie. Poszukują oni zintegrowanych i mobilnych rozwiązań umożliwiających bieżącą kontrolę i zarządzanie finansami firmy– mówi Piotr Tymiński, Dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów Zarządzania Środkami Finansowymi w Citi Handlowy.- Naszą aplikację przygotowaliśmy z myślą głównie o osobach zajmujących stanowiska kierownicze. To oni podejmują decyzje finansowe w firmie i dokonują codziennie od kilku do nawet kilkudziesięciu płatności. Oferujemy im narzędzie, które w jednym miejscu gromadzi informacje o środkach na rachunkach firmy na całym świecie, a także pozwala na autoryzację i zlecanie rozliczeń transakcji 24 godziny na dobę, z dowolnego miejsca na ziemi – dodaje Piotr Tymiński.

Cechą charakterystyczną CitiDirect BE Tablet są interaktywne wizualizacje sald, które pozwalają na podgląd sald rachunków na poziomie globalnym, regionalnym i lokalnym. W jednej aplikacji można mieć podgląd na wszystkie konta firmowe w Citi Handlowy oraz w innych podmiotach należących lub stowarzyszonych z Citigroup Inc. na świecie, bez względu na walutę oraz kraj, w którym są one otwarte. Wszystkie widoki rachunków mogą być przedstawiane w formie map lub wykresów. Możliwe jest filtrowane ich ze względu na waluty, kwoty i kraje. Aplikacja pozwala również na szybką autoryzację oraz zwalnianie wybranych płatności lub list płatności. Dostępna jest także funkcja wyświetlenia szczegółów oczekujących na autoryzację lub zwolnienie płatności i wysłanie ich do naprawy.

Aplikacja na tablet od początku swojego funkcjonowania jest dostępna w dwóch najpopularniejszych dla tabletów systemach operacyjnych: iOS oraz Android. Dodatkowo, wersja mobilna uruchamiana z poziomu przeglądarki jest kompatybilna z przeglądarkami internetowymi dostępnymi na tabletach oraz smartfonach pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych BlackBerry, Apple iOS, Android, Windows Phone oraz Symbian.

– Poza dużą dostępnością i przyjaznym środowiskiem pracy, projektując aplikację skupiliśmy się również na jak najlepszym zabezpieczeniu finansów naszych klientów. Transakcje realizowane za pomocą CitiDirect BE Tablet wykorzystują te same, silne mechanizmy zabezpieczeń i szyfrowania jak podstawowa platforma bankowości elektronicznej. Logowanie do aplikacji odbywa się za pomocą karty SafeWord (token RSA), generującej unikalne hasła i zabezpieczonej kodem PIN. Jest to rozwiązanie znane już naszym klientom, a przez nas zweryfikowane, jako wyjątkowo bezpieczne. Dodatkowo aplikacja nie przechowuje żadnych danych użytkownika w urządzeniu mobilnym oraz wykorzystuje mechanizm wygaszania sesji po określonym czasie nieaktywności użytkownika.- podsumowuje Piotr Tymiński.

Źródło: Citi Handlowy

Previous Szkolenia finansowe i kadrowe – przepustka do pierwszej pracy
Next Dane z USA mieszane

Może to Ci się spodoba

Bankowość 0 Comments

energoLOKATA ŚWIĄTECZNA w neoBANKU

Od 13 grudnia 2014 r. w neoBANKU udostępniona zostanie lokata powitalna energoLOKATA ŚWIĄTECZNA z oprocentowaniem stałym 4% w skali roku. Lokaty można otwierać do 19 grudnia 2014 r. godziny 23:59.

Bankowość 0 Comments

Firmy średniej wielkości coraz chętniej sięgają po kredyt inwestycyjny

– Widać rosnące zainteresowanie – zwłaszcza średnich firm – pożyczaniem pieniędzy na cele inwestycyjne – mówi prezes ING Banku Śląskiego. To powinno jeszcze mocniej pobudzić wzrost gospodarczy. Udział banku w rynku

Bankowość 0 Comments

75 mln euro dla firm i samorządów. Piąta linia kredytowa BOŚ Banku z EBI

Bank Ochrony Środowiska podpisał z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym umowę na piątą już linię kredytową. Tym razem do rozdysponowania jest 75 mln euro, a o środki z tej puli będą mogli

Bankowość 0 Comments

13 000 POSów Banku Pekao w sklepach sieci Biedronka

Bank Pekao finalizuje wprowadzenie płatności kartowych do sieci sklepów Biedronka. Ponad cztery miliony klientów sieci, którzy codziennie robią zakupy w tych sklepach będzie mogło zapłacić za nie także kartą. To

Bankowość 0 Comments

Pomoc medyczna popularniejsza od komunikacyjnej

2,5 mln Polaków skorzystało w ubiegłym roku z usług assistance. To prawie o połowę więcej niż w 2014 roku. Coraz więcej osób wie też, czym jest assistance i kiedy może się przydać. Najchętniej korzystano z pomocy

Bankowość 0 Comments

Krajowy sektor finansowy otwarty na innowacje

Polska jest dużym, chłonnym i otwartym na nowinki rynkiem, a polski sektor bankowy ma stabilną pozycję – ocenia Tomasz Rzeski, wiceprezes Inbanku. Wywodzący się z estońskiego sektora fintech Inbank zadebiutował w Polsce w marcu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź