Bezpieczna pożyczka online

Bezpieczna pożyczka online

Rozwój nowych technologii sprawił, że otrzymanie pożyczki jest dziś wyjątkowo proste i dostępne. Dla konsumentów oznacza to, że o finansowanie mogą wnioskować online, bez konieczności wychodzenia z domu i dostarczania kolejnych dokumentów. Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej, poczekać na weryfikację, aby szybko i bezpiecznie otrzymać pieniądze na konto.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Rynek pożyczek online, nie tylko w Polsce, rozwija się bardzo dynamicznie. To innowacyjne rozwiązanie, które zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Trzeba jednak pamiętać, że pożyczki w Internecie to zarówno szansa dla klientów na otrzymanie szybkiej pożyczki, jak i wyzwanie dla firm związane z zapewnieniem bezpieczeństwa transakcji w sieci (cały proces przebiega online). Klienci chcą być pewni, że ich dane osobowe nie dostaną się w niepowołane ręce, dlatego instytucje takie jak SuperGrosz przywiązują ogromną wagę do tego elementu transakcji. Mając na uwadze, nierzadkie przecież w ostatnim czasie próby ataków cyberprzęstępców na instytucje finansowe, firma wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, aby uchronić swoich klientów przed ryzykiem. Twórcy firmy SuperGrosz zdają sobie sprawę, że tylko inwestując w profesjonalne systemy zabezpieczeń, mogą klientom zapewnić absolutne bezpieczeństwo transakcji.

Szybko i wygodnie

Pożyczki online to coraz powszechniejsza forma pomocy finansowej nie tylko w sytuacjach kryzysowych. Ich popularność wynika z wielu korzyści, jakie firmy, takie jak SuperGrosz oferują swoim klientom:

– wygoda. O pożyczkę można aplikować bez wychodzenia z domu, bez stania w kolejkach i utraty, jakże cennego dzisiaj czasu. To także w końcu możliwość, pod warunkiem posiadania obywatelstwa RP, wnioskowania o pomoc z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki temu można otrzymać wsparcie finansowe w trudnej sytuacji zarówno w Polsce, jak i za granicą.

– minimum formalności, istnieje możliwość przesłania niezbędnych dokumentów pocztą lub osobitego dostarczenia.

-czas, proces weryfikacji pożyczkobiorcy jest bardzo krótki, po pozytywnej ocenie pieniądze trafiają na konto zainteresowanego albo można je odebrać na poczcie.

– elastyczność, możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu spłaty, o pożyczkę mogą się starać także osoby, które nie posiadają konta bankowego.

Trzeba jednak pamiętać, że mimo że firmy pożyczkowe starają się nieustanie rozszerzać krąg swoich klientów i docierać z ofertą do jak największej grupy odbiorców, to pożyczki online nie są powszechnym udogodnieniem. Pożyczkodawca może (ale nie musi) odmówić finansowania osobom, które nie mają obywatelstwa RP, nie osiągnęły wymaganego wieku lub też mają negatywny wpis w Biurze Informacji kredytowej i Biurze Informacji Gospodarczej.

Bez ukrytych kosztów

Pożyczki online udzielane przez instytucje finansowe i pozabankowe, wbrew pozorom nie są o wiele droższe od tradycyjnych kredytów bankowych. Warto także podkreślić, że tego rodzaju firmy nie mogą ustalać oprocentowania pożyczek i wysokości opłat dowolnie. W trosce o interes klientów ustawodawca wprowadził w 2016 roku pewne rozwiązania prawne w zmianach do ustawy o nadzorze finansowym oraz w 2017 w zmianach do ustawy o kredycie konsumenckim, ograniczające wysokość odsetek i wielkość dodatkowych opłat (kosztów pozaodsetkowych) oraz obowiązek rzetelnego przedstawienia oferty wraz z reprezentatywnym przykładem. Maksymalna wysokość kosztów zobowiązań wynosi 25% pożyczonej kwoty i 30% tej sumy w skali całego roku. Dzięki temu klienci nie muszą się obawiać żadnych ukrytych opłat i kosztów.

Previous Co zyska menedżer po studiach MBA? Czy dyplom MBA to przepustka do rozwoju kariery?
Next Smartfony Huawei Honor

Może to Ci się spodoba

Finanse osobiste 0 Comments

Czy warto oszczędzać w III filarze emerytalnym? Zasady IKZE i IKE

Indywidualne konto emerytalne i indywidualne konto zabezpieczenia emerytalnego to metody dobrowolnego oszczędzania na emeryturę. Zyski wypracowane narzędziami finansowymi w ramach IKE i IKZE są wolne od podatku od zysków kapitałowych.

Nieruchomości 0 Comments

Apartament w odrestaurowanej kamienicy dobrą lokatą kapitału

Apartamenty w centralnie zlokalizowanych, odrestaurowanych kamieniach to jedne z najdroższych nieruchomości mieszkaniowych. Cena takiego lokalu może kilkukrotnie przebić średnią rynkową stawkę, ale z drugiej strony to również dobra lokata kapitału. Zabytkowe kamienice po

Finanse osobiste 0 Comments

Dziś na emeryturę w pracowniczych planach kapitałowych odkłada tylko 1,5 proc.

Wprowadzenie pracowniczych planów kapitałowych to najważniejsza zmiana, jaka czeka pracodawców i pracowników w 2019 roku. Z początkiem lipca do programu zostaną włączone duże przedsiębiorstwa, zatrudniające powyżej 250 pracowników. Wtedy też pierwsi pracownicy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!