Benefit dopasowany do kultury organizacji

Benefit dopasowany do kultury organizacji

Jak pokazują badania, 93% posiadaczy kart Edenred jest zadowolonych z ich użytkowania. To efekt tworzenia przez firmy systemów motywacyjnych odzwierciedlających kulturę organizacyjną każdego przedsiębiorstwa. Na najbliższe Święta warto wybrać Szlachetną Kartę Podarunkową – Wielka Pomoc.

Nowoczesna teoria zarządzania jako jedno z podstawowych pojęć wyróżnia kulturę organizacyjną (ang. organizational culture, corporate culture). To nic innego jak zbiór przyjętych w danej organizacji norm, które mają ją odróżniać od innych. Według L.W. Rue i P.G. Holland kultura organizacyjna to: „Właściwy klimat organizacyjny i sposób zarządzania, system zachęt, kwalifikacji, stosunki międzyludzkie”.

Każdy pracownik przyjmuje kulturę organizacyjną swojego przedsiębiorstwa, jednak na niektóre jej elementy zwraca szczególną uwagę. Z pewnością ważną częścią będzie system motywacyjny. Pracodawcy zdają sobie z tego sprawę i starają się tak dobierać dodatkowe benefity, aby zaspokoić oczekiwania pracowników, a jednocześnie wpisać się w kulturę organizacyjną firmy.

System wartości ma znaczenie

W tym elemencie kultury organizacyjnej coraz większa grupa przedsiębiorców chce uwzględniać odpowiedzialne prowadzenie biznesu. Chodzi o taką aktywność zawodową, która poza generowaniem zysków dla przedsiębiorstwa przyczyni się do wsparcia pracowników, środowiska czy potrzebujących. Taką potrzebę zauważyła firma Edenred, tworząc we współpracy ze Szlachetną Paczką: Szlachetną Kartę Podarunkową – Wielka Pomoc. Pracodawcy, którzy zdecydują się obdarować swoich pracowników Szlachetną kartą podarunkową np. z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zrealizują dwa cele. Pierwszy to podziękowanie i zmotywowanie do dalszej pracy pracowników. Drugi to wsparcie potrzebujących rodzin.

Szlachetna Karta Podarunkowa – Wielka Pomoc świetnie wpisuje się w kulturę organizacyjną przedsiębiorstwa. Pracownicy dzięki posiadaniu tej karty czują się zespołem, który robi coś dobrego: wpiera idee mądrej pomocy. To także dobre emocje, pozytywna energia, moc wzruszeń i radość.

Sprawdzony partner to podstawa

Podejmując zatem decyzje o benefitach pracowniczych na najbliższe Święta warto postawić na Szlachetne Karty Podarunkowe Edenred. Ucieszą one każdego pracownika, bo są powszechnie akceptowane, dzięki czemu można zapłacić nimi we wszystkich sklepach stacjonarnych oraz w internecie. Dodatkowo pracownik otrzymuje pakiet świątecznych kuponów rabatowych oraz dostęp do unikatowej platformy oszczędnościowej, na której ma dostęp do 800 ofert zniżkowych zmieniających się każdego dnia.

Przedsiębiorcy szukając podarunku na Święta dla pracowników mogą zastanawiać się dlaczego akurat powinni postawić na Edenred. Odpowiedź jest prosta: to lider na rynku świadczeń pozapłacowych i motywacji pracowników. Każde rozwiązanie odpowiada indywidualnym potrzebom danego przedsiębiorstwa, a zamówienia realizowane są w 72h. Taką ocenę potwierdzają najnowsze badania (GFK Polonia z czerwca 2017 r.), wskazujące, że Edenred cieszy się bardzo wysoką rekomendacją swoich klientów. NPS (Net Promoter Score™ – wskaźnik służący do pomiaru rekomendacji klientów) jest na bardzo wysokim poziomie – 77. Wśród uzasadnień do oceny stopnia polecenia firmy Edenred, najczęściej wskazywano sprawną i szybką obsługę oraz bardzo dobrą współpracę. Jak wspomniano na początku 93% posiadaczy kart Edenred jest zadowolonych z ich użytkowania.

Edenred – zaufany i doświadczony partner

Edenred działa od 50 lat i jest światowym liderem świadczącym usługi przedpłacone. Spółka obecna w 42 krajach, współpracuje z ponad 750 tysiącami Klientów, stawiając na indywidualne podejście, elastyczne dopasowanie oferty i najwyższą jakość obsługi. Oferuje rozwiązania w zakresie świadczeń pozapłacowych i rozwiązań motywacyjnych, budowania lojalności w biznesie oraz zarządzania wydatkami służbowymi i delegacjami. Jest prekursorem we wprowadzaniu na rynek innowacyjnych produktów, usług oraz serwisów online.

Więcej na kartypodarunkowe.edenred.pl

Katarzyna Gawron
Product Manager linii biznesowej
Motywacja Pracowników w Edenred Polska

Previous LC Corp spodziewa się dalszego wzrostu sprzedaży
Next Polskie start-upy rosną w siłę i wychodzą na zagraniczne rynki

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 3 komentarze

Nowy program dopłat w trzech krokach

Pierwsze w Polsce dopłaty unijne do zakupu samochodów firmowych pojawiły się za sprawą wspólnych działań Toyoty oraz Deutsche Banku. Program ten jest więc inicjatywą oddolną, a nie rządową i możliwy

Wiadomości 0 Comments

Nowa KRRiT skupi się na dokończeniu cyfryzacji telewizji

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) pracuje już w nowym składzie. Dokończenie cyfryzacji telewizji, odpowiedź na pytanie, co z radiem cyfrowym, prace nad zmienianą na poziomie Komisji Europejskiej dyrektywą audiowizualną i dostosowywanie do niej

Wiadomości 0 Comments

Wiosną i latem większe zagrożenie kradzieżami i zdarzeniami pogodowymi

Wyjazdy weekendowe i wakacyjne to okazja dla złodziei. Miesiące wiosenne i letnie to także okres, kiedy rośnie ryzyko szkód spowodowanych anomaliami pogodowymi. Choć zdarzeniom losowym nie zawsze można zapobiec, to ubezpieczenia pozwalają uzyskać środki

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź