5 powodów dla których warto wypożyczyć samochód bezpośrednio na lotnisku

5 powodów dla których warto wypożyczyć samochód bezpośrednio na lotnisku

Wypożyczanie samochodów stało się ostatnio coraz bardziej popularną metodą podróżowania. Dzieje się tak, ponieważ podróżowanie samolotem jest obecnie szybkie i tanie.

Dziś nie opłaca nam się już wsiadać do samochodu i jechać przez całą Polskę, ponieważ lecąc do miejsca docelowego, oszczędzamy nie tylko czas, ale także paliwo, które spalilibyśmy jadąc własnym autem. Wypożyczanie samochodów sprawdza się nie tylko w podróżach służbowych, ale także i podczas urlopów czy wakacji. Dlaczego warto wynająć samochód, zamiast jechać do miejsca podróży swoim autem? Poznaj 5 najważniejszych powodów, dla których warto wypożyczyć auto już bezpośrednio na lotnisku!

Wygoda, komfort, a także oszczędność

Przyglądając się dzisiejszemu rynkowi, śmiało możemy zauważyć, że coraz większa ilość branży i usług przechodzi na model subskrypcyjny (zwany także modelem abonamentowym). Na takie rozwiązanie decyduje się coraz większa ilość przedsiębiorstw i firm. Jest to zgodne z popularnym dziś nurtem ,,zero waste’’ , czyli skoro mam coś, czego aktualnie nie używam, to niech ktoś płaci i sobie tego używa. Takie podejście do biznesu całkowicie przetasowało rynek, ponieważ coraz większa ilość ludzi woli coś wypożyczać, niż kupować na stałe. Dokładnie tak samo jest z branżą motoryzacyjną. Wynajem samochodu w miejscu docelowym jest znacznie lepszym pomysłem, niż jechanie całej trasy własnym autem, tylko po to, by móc odczuwać komfort, jaki daje samochód. Firmy takie jak carfree.pl oferują podstawienie wynajętego samochodu wprost pod lotnisko, na którym wylądujemy. Dlaczego jest to tak bardzo korzystne? Ponieważ:
1. Oszczędzamy swój czas i pieniądze, które wydalibyśmy na dojazdy do umówionego miejsca.
2. Zapewnia nam to wygodę, gdyż zaraz po wyjściu z samolotu możemy kontynuować swoją podróż.
3. Korzystamy z samochodów najwyższej jakości.
4. Jedyne, o co musimy się martwić, to paliwo w baku,
5. Samochód możemy wypożyczyć nawet zaledwie na dobę.

 

Jakie dokumenty są niezbędne przy wypożyczaniu auta i ile to kosztuje?

Firma carfree.com.pl wychodzi naprzeciw swoim klientom i ograniczyła wszystkie formalności do koniecznego minimum. Żeby wypożyczyć samochód, musimy mieć skończone 21 lat i posiadać prawo jazdy od co najmniej 12 miesięcy. Jeśli chodzi od dokumenty, to potrzebne jest tylko prawo jazdy, oraz dokument tożsamości, taki jak dowód osobisty, czy paszport. Co ciekawe, firma carfree.pl wyróżnia się na tle konkurencji tym, że podczas wypożyczania samochodu nie musimy wpłacać kaucji. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, które pozwala przeznaczyć te pieniądze, chociażby na paliwo. Cała procedura jest niebywale szybka i sprawna, dzięki czemu już po paru chwilach możemy cieszyć się komfortem, który daje nam samochód.

Wybierając samochód na wynajem przy lotnisku, warto jest postawić na firmę carfree.com.pl, ponieważ ich wieloletnia obecność na rynku pozwala oferować im bardzo atrakcyjne ceny, a także najwyższej klasy samochody. Wynajmij samochód zaraz przy lotnisku i poczuj komfort podróżowania.

Previous Program Operacyjny Inteligentny Rozwój
Next Nowa struktura JPK_VAT od 1 kwietnia 2020 r.

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Handel internetowy napędza polski rynek przesyłek

Rynek przesyłek w Polsce wart jest 1,4 mld euro i wciąż rośnie. Co roku przesyłanych jest ponad 300 mln paczek. Jak wynika z raportu Gemius, ponad 40 proc. klientów wybiera dany sklep ze

Wiadomości 0 Comments

Tylko co dziesiąta firma korzysta z mediów społecznościowych

Z danych Komisji Europejskiej wynika, że w Polsce 8,4 proc. firm jest obecnych w social media. W porównaniu z 2014 rokiem to wzrost, ale niewielki. Wynik ten daje Polsce przedostatnie miejsce w UE. Średnia

Wiadomości 0 Comments

KGHM planuje duże inwestycje

Podnoszenie wydajności pieca w Hucie Miedzi Głogów I i uruchomienie instalacji do prażenia koncentratu miedzi to jedne z najważniejszych projektów Grupy KGHM w tym roku. Wszystkie kluczowe inicjatywy idą zgodnie z planem, mimo że wiele

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!