5 powodów dla których warto wypożyczyć samochód bezpośrednio na lotnisku

5 powodów dla których warto wypożyczyć samochód bezpośrednio na lotnisku

Wypożyczanie samochodów stało się ostatnio coraz bardziej popularną metodą podróżowania. Dzieje się tak, ponieważ podróżowanie samolotem jest obecnie szybkie i tanie.

Dziś nie opłaca nam się już wsiadać do samochodu i jechać przez całą Polskę, ponieważ lecąc do miejsca docelowego, oszczędzamy nie tylko czas, ale także paliwo, które spalilibyśmy jadąc własnym autem. Wypożyczanie samochodów sprawdza się nie tylko w podróżach służbowych, ale także i podczas urlopów czy wakacji. Dlaczego warto wynająć samochód, zamiast jechać do miejsca podróży swoim autem? Poznaj 5 najważniejszych powodów, dla których warto wypożyczyć auto już bezpośrednio na lotnisku!

Wygoda, komfort, a także oszczędność

Przyglądając się dzisiejszemu rynkowi, śmiało możemy zauważyć, że coraz większa ilość branży i usług przechodzi na model subskrypcyjny (zwany także modelem abonamentowym). Na takie rozwiązanie decyduje się coraz większa ilość przedsiębiorstw i firm. Jest to zgodne z popularnym dziś nurtem ,,zero waste’’ , czyli skoro mam coś, czego aktualnie nie używam, to niech ktoś płaci i sobie tego używa. Takie podejście do biznesu całkowicie przetasowało rynek, ponieważ coraz większa ilość ludzi woli coś wypożyczać, niż kupować na stałe. Dokładnie tak samo jest z branżą motoryzacyjną. Wynajem samochodu w miejscu docelowym jest znacznie lepszym pomysłem, niż jechanie całej trasy własnym autem, tylko po to, by móc odczuwać komfort, jaki daje samochód. Firmy takie jak carfree.pl oferują podstawienie wynajętego samochodu wprost pod lotnisko, na którym wylądujemy. Dlaczego jest to tak bardzo korzystne? Ponieważ:
1. Oszczędzamy swój czas i pieniądze, które wydalibyśmy na dojazdy do umówionego miejsca.
2. Zapewnia nam to wygodę, gdyż zaraz po wyjściu z samolotu możemy kontynuować swoją podróż.
3. Korzystamy z samochodów najwyższej jakości.
4. Jedyne, o co musimy się martwić, to paliwo w baku,
5. Samochód możemy wypożyczyć nawet zaledwie na dobę.

 

Jakie dokumenty są niezbędne przy wypożyczaniu auta i ile to kosztuje?

Firma carfree.com.pl wychodzi naprzeciw swoim klientom i ograniczyła wszystkie formalności do koniecznego minimum. Żeby wypożyczyć samochód, musimy mieć skończone 21 lat i posiadać prawo jazdy od co najmniej 12 miesięcy. Jeśli chodzi od dokumenty, to potrzebne jest tylko prawo jazdy, oraz dokument tożsamości, taki jak dowód osobisty, czy paszport. Co ciekawe, firma carfree.pl wyróżnia się na tle konkurencji tym, że podczas wypożyczania samochodu nie musimy wpłacać kaucji. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, które pozwala przeznaczyć te pieniądze, chociażby na paliwo. Cała procedura jest niebywale szybka i sprawna, dzięki czemu już po paru chwilach możemy cieszyć się komfortem, który daje nam samochód.

Wybierając samochód na wynajem przy lotnisku, warto jest postawić na firmę carfree.com.pl, ponieważ ich wieloletnia obecność na rynku pozwala oferować im bardzo atrakcyjne ceny, a także najwyższej klasy samochody. Wynajmij samochód zaraz przy lotnisku i poczuj komfort podróżowania.

Previous Program Operacyjny Inteligentny Rozwój
Next Nowa struktura JPK_VAT od 1 kwietnia 2020 r.

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Consulting HR- Kiedy twoja firma potrzebuje pomocy specjalistow HR

Specjaliści od zasobów ludzki to gałąź usług oferowanych dla firm, która rozwija się coraz prężniej. Z ich ofert korzysta duża liczb firm. Są to zarówno duże korporacje jak też małe

Wiadomości 0 Comments

Polskie firmy zbrojeniowe chcą dostarczać wojsku kompletne i zintegrowane systemy

– Chcemy dostarczać kompletne, zintegrowane systemy, bo w nich jest przyszłość firm zbrojeniowych – mówi Krzysztof Skrzypiński, dyrektor ds. rozwoju GRUPA WB. TOPAZ, czyli kompletny system dowodzenia i rozpoznania, przeznaczony do wsparcia działań

Wiadomości 0 Comments

Nowoczesne biuro kartą przetargową w procesie rekrutacji

Elementem walki o pracownika jest obecnie nowoczesne biuro oraz atrakcyjny wystrój wnętrz, który zapewni komfortową pracę. 80 proc. pracowników przed podpisaniem umowy zwraca uwagę na warunki, w jakich będzie pracować. Sytuacja na rynku

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!